Utrudnienia związane z budową przejścia podziemnego pod ulicą Mickiewicza
access_time 2010-06-30 14:21:38
Tarnowski Zarząd Dróg Miejskich informuje, że od dnia 10 lipca 2010 r. rozpoczną się roboty związane z budową przejścia podziemnego i zamknięty zostanie przejazd ulicą Mickiewicza na odcinku od skrzyżowania z ulicą Brodzińskiego do skrzyżowania z ulicą Nową oraz nastąpią ograniczenia na ul. Goldhammera.

Objazd od strony zachodniej w kierunku Al. Matki Bożej Fatimskiej poprowadzony będzie ulicami: Brodzińskiego, Sitki i Al. Matki Bożej Fatimskiej.

Objazd od strony wschodniej w kierunku Al. Solidarności wyznaczony będzie ulicami: Al. Matki Bożej Fatimskiej, Sitki i odcinkiem ulicy Piłsudskiego, na którym planowane jest w tym czasie odwrócenie kierunku.

Wprowadzone będą zmiany w pracy sygnalizacji świetlnej w skrzyżowaniu ul. Sitki, Piłsudskiego i Słowackiego i nastąpią zmiany kierunków na pasach ruchu. Nie będzie też możliwości skrętu w lewo z ul. Słowackiego w Piłsudskiego. Na ulicach Brodzińskiego i Piłsudskiego, którymi przebiegał będzie objazd wprowadzony będzie zakaz zatrzymywania.

Ze względu na konieczność zachowania płynności ruchu pojazdy parkujące tam mogą zostać odholowanie na koszt ich właścicieli.

Planowane zmiany spowodują bardzo duże utrudnienia w przejeździe, dlatego apelujemy o zwiększenie uwagi i stosowanie się do wskazań znaków drogowych.


Info: Urząd Miasta Tarnowa

Komentarze...