Before Juwenalia 2010 oraz Blind Date – Alfa Club (22.04 i 24.04)
access_time 2010-04-22 14:56:29
W najbliższy czwartek oraz sobotę, Alfa Club zaprasza na kolejne imprezy. Szczegóły w newsie.

Czwartek - 22 kwietnia

Wzorem lat ubiegłych, oficjalna „rozgrzewka” przed corocznym świętem studentów, które będzie mieć miejsce na początku maja.

Całą imprezę rozkręci lider formacji „Komodo” – Alex Red, twórca takich hitów jak „All 4 U”, „Still”, czy też „I’m not missing”. DJ, producent, prawdziwy showman za konsolą, dzięki któremu noc zakończycie bladym świtem

Zagra też rezydent "Alfy" - Double B

Studenci i słuchacze ŻAK-a wjazd FREE!

Pozostali - 8 zł

Sobota - 24 kwietnia

Kolejna noc, podczas której specjalnie przygotowane promocje pozwolą naszym gościom poznać kogoś wyjątkowego.

Wchodząc do klubu, każda osoba będzie mieć możliwość odebrania kuponu z numerkiem (podzielonych na damskie i męskie). Ci, którym uda się odnaleźć płeć przeciwną mającą taki sam numer, mogą udać się do baru, gdzie otrzymają przygotowany dla nich „koktajl dla dwojga”. Niektóre „pary” dodatkowo otrzymają w prezencie od klubu zaproszenia na kolacje oraz bilety do kina.

Kolacje dla dwojga funduje restauracja Osteria - www.osteria-tarnow.pl, jednakże będą one do zrealizowania w nowym lokalu pod tą samą nazwą, który otwiera się w ten weekend (ul. Sowińskiego 10).

Rezerwacje loży: 515 262 674

Pełne info: www.alfaclub24.pl

Przypominamy także, że po okresie Wielkiego Postu klub czynny jest już „normalnie”, a więc od czwartku do niedzieli, od 20:00.


Info: Organizatorzy

Komentarze...