Lekcja WoSu z Prezydentem
access_time 2010-04-20 11:24:09
W najbliższy piątek (23 kwietnia) o godzinie 14.00 w Sali Lustrzanej przy ul. Wałowej 9, odbędzie się Lekcja WoSu z Prezydentem, której organizatorem jest Młodzieżowa Rada Miejska w Tarnowie.

Podczas tego bezprecedensowego wydarzenia, inicjowanego w związku z wielokrotnymi prośbami samych szkół, Prezydent Tarnowa - Ryszard Ścigała, będzie rozmawiał z przedstawicielami tarnowskich niepublicznych gimnazjów oraz szkół średnich na tematy związane z samorządem lokalnym.

Prezydent Ścigała weźmie udział i zarazem odegra kluczową rolę podczas organizowanego przez nas spotkania. Chcemy kontynuować świetną współpracę z władzami miasta, jaką rozpoczęła pierwsza kadencja Rady - mówią członkowie Młodzieżowej Rady.

-Młodzieżowa Rada Miejska jest platformą nieskrępowanego dialogu, pomostem pomiędzy decydentami samorządowymi, a młodzieżą. Cieszymy się, że możemy działać na rzecz aktywniejszego udziału młodych w życiu publicznym i to ramię w ramię z prezydentem Tarnowa. – mówi Michał Sabat, Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miejskiej.


Info: Młodzieżowa Rada Miejska

Komentarze...