IV Wiosenny Przegląd Młodych Muzyków
access_time 2010-03-22 17:37:35
Podobnie jak w latach ubiegłych również i w tym roku miejscem przeglądu będzie kino „Marzenie”, a skoro jest to przegląd wiosenny odbywać się będzie kilka dni po rozpoczęciu upragnionej, kalendarzowej wiosny dnia 26 marca 2010r.

Wiosenny Przegląd Młodych Muzyków to przedsięwzięcie organizowane już po raz IV przez Samorząd Uczniowski III Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Tarnowie w porozumieniu z Dyrekcją. Impreza ta przeznaczona jest dla utalentowanej muzycznie młodzieży szkół ponadgimnazjalnych z terenu miasta Tarnowa.

Ma ona na celu: promowanie utalentowanej młodzieży, wspieranie początkujących zespołów, propagowanie muzyki wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych, umożliwienie młodym artystom uzyskania opinii profesjonalnego jury oraz możliwość zaprezentowania się szerszej publiczności.

Wszelkie szczegółowe informację są podawane na bieżąco na oficjalnej stronie IV Wiosennego Przeglądu Młodych Muzyków pod adresem: www.przeglad-muzykow.za.pl

Bilety dla publiczności są do nabycia od 2 marca w sekretariacie III liceum przy ul. Brodzińskiego 6.

Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału wszystkie chętne zespoły. Karta zgłoszeniowa oraz regulamin są dostępne na stronie internetowej. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Kontakt: wpmm2010@gmail.com
Info: Organizatorzy

Komentarze...