Zakończenie roku szkolnego z S.M.ROCK (18 czerwca)
access_time 2010-06-11 11:10:21
Hasło „S.M.Rock” przyciąga nie tylko pragnących poznać tajniki gry na instrumentach w kultowej już tarnowskiej Szkole Muzyków Rockowych, ale też coraz liczniejszą publiczność, która szczelnie, raz na kwartał wypełnia Piwnice TCK, by posłuchać na żywo uczniów wspomnianej szkoły oraz ich nauczycieli, którzy w finale koncertu stawiają wisienkę na muzycznym torcie. S.M. Rock za każdym gwarantuje wysoką jakość zarówno nauki, jak i koncertów. Już 18 czerwca (piątek), odbędzie kolejny koncert z tego cyklu, w którym tradycyjnie z największymi przebojami muzyki pop i rock zmierzą się Uczniowie i Nauczyciele Szkoły Muzyków Rockowych.

Szkoła Muzyków Rockowych oprócz mozolnej, acz przyjemnej nauki gry na instrumentach, to także cykliczne koncerty, w których udział biorą uczniowie, prezentując nabyte umiejętności na przykładzie największych przebojów XX wieku, tzw. Coverów, w finale każdej imprezy, koncert dają nauczyciele. Hasło S.M. Rock zawsze gwarantuje niepowtarzalną atmosferę. Koncerty z tego cyklu, to przede wszystkim wielka energia, jaką młodzi ludzie, uczniowie Szkoły Muzyków Rockowych- generują przy okazji spotkania z żywym dźwiękiem i równie żywą publiką.

Po koncercie prowadzone będą zapisy na zajęcia nauki gry na gitarze, basie i perkusji. Indywidualne lekcje prowadzone są przez profesjonalnych muzyków rockowych i jazz-rockowych.

Zajęcia odbywają się co tydzień w Piwnicach TCK, a prowadzą je:

Piotr SMOLEŃ (gitara),
Paweł MAZUR (bas),
Maciej Pierzchała (pianino),
Bartłomiej ROJEK (perkusja).

Koncert S.M. ROCK

18 czerwca 2010, godz. 19.00, Piwnice TCK, Tarnów- Rynek 5
Bilety w cenie 15 zł do nabycia w TCK, Tarnów-Rynek 5
Bilety w sprzedaży od 07.06.2010r.!

Więcej informacji: www.tck.pl oraz tel.: 14 6 888 888


Info: Tarnowskie Centrum Kultury

Komentarze...