Teatr Młodych Widzów - "Sznurkowe Skrzaty" w MCK - Rozwiązanie konkursu!
access_time 2010-06-04 20:06:03
6 czerwca, o godz. 11.00 zapraszamy do Mościckiego Centrum Kultury na spektakl z cyklu TEATR MŁODYCH WIDZÓW - "Sznurkowe Skrzaty" Teatru Wielkiego Koło z Będzina. Dwuosobowe zaproszenie rozlosowane!

"Sznurkowe skrzaty" - to spektakl dla dzieci w którym każdy widz od lat trzech do stu trzech na moment staje się sznurkowym skrzatem, pomaga w budowaniu sznurkowego mostu i śpiewa skrzacie piosenki. To barwne lalkowe widowisko z aktorami w maskach, które rozbawi każdego. Aktorzy postarają się na oczach widzów "odsupłać" tajemnice sznurkowej krainy, gdzie mieszkają sznurkowe, rozśpiewane skrzaty. Główni bohaterowie - Węzełek wraz z rodziną Supełków śpiewająco rozplączą historię festiwalu w tym magicznym miejscu. Niepowtarzalnym walorem całości jest zderzenie aktorów w maskach w żywym planie z lalkami typu muppet oraz muzyką graną na żywo z towarzyszeniem instrumentów akustycznych: djembe, gitary i grzechotek.

 By wkroczyć w sznurkowy świat wystarczy nieco magii i wyobraźni...., a Teatr Wielkie Koło dostarczy wielu wrażeń podczas godzinnego spektaklu. Po przedstawieniu dla dzieci przewidziany jest pokaz lalek, masek i instrumentów, a nawet krótkie warsztaty.

Teatr Młodych Widzów MCK
Termin: 6 czerwca 2010r., godz. 11.00
Miejsce: Scena na Antresoli, Mościckie Centrum Kultury, ul. Traugutta 1
Bilet: 15 zł, bilet rodzinny: 38 zł (trzecia osoba w rodzinie 8 zł)
Sprzedaż i rezerwacja: kasa MCK, tel. 14 633 46 21UWAGA! KONKURS!

Zaproszenie otrzymuje: Małgorzata Kotecka.

Zaproszenia będzie można odebrać w Mościckim Centrum Kultury, osoba wylosowana otrzyma również maila informującego o sposobie odbioru zaproszenia.


Info: Mościckie Centrum Kultury / www.mck.tarnow.pl

Komentarze...