Kompozycje Chopina na akordeonach - koncert Motion Trio
access_time 2010-12-09 08:48:35
W sobotę 11 grudnia o godz. 18.00, na zakończenie Festiwalu Sztuki ArtFest 2010, w Centrum Sztuki Mościcie wystąpi grupa Motion Trio. Grając na akordeonach zaprezentuje własne interpretacje muzycznych kompozycji wybitnego polskiego pianisty. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenie na koncert.


Bilety: 35 zł w przedsprzedaży, 40 zł w dniu koncertu, do nabycia w biurze Galerii Miejskiej (Rynek 9, II piętro) i Centrum Sztuki Mościce.

Motion Trio - akordeonowe trio założone w 1996 roku przez Janusza Wojtarowicza - leadera i autora większości kompozycji. W skład zespołu wchodzą również Marcin Gałażyn i Paweł Baranek (tarnowianin!). Są ewenementem na europejskim i światowym rynku muzycznym. Wykonując własną muzykę „Motion Trio” zmienia oblicze akordeonu. Ich koncerty to muzyczne spektakle zawierające akcję i dramaturgię. Najnowszy film Jerzego Skolimowskiego „Essential Killing” z udziałem zespołu „Motion Trio’’ zdobył nagrodę Srebrnego Lwa na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Wenecji.
Dla czytelników naszego Portalu mamy dwa podwójne zaproszenia na koncert Motion Trio w sobotę 11 grudnia w Centrum Sztuki Mościce.
Rozdamy je w drodze losowania. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: "Jak nazywa się ukraiński zespół, z którym VooVoo zagrało wspólny koncert podczas zeszłorocznej edycji ArtFest?" i wysłać na adres naszej redakcji: redakcja(małpa)tarnow.net.pl dopisując swoje imię, nazwisko, telefon. W tytule maila należy koniecznie wpisać "Motion Trio". Na zgłoszenia czekamy do 10 grudnia do godz. 12.00.

Mamy zwycięzców! Ewa Skóra i Andrzej Czernecki zostali wylosowani w konkursie zdobywając tym samym po jednej podwójnej wejściówce na koncert "Motion Trio". Gratulujemy!


Zobacz także inne aktualne konkursy na Tarnow.net.pl

Komentarze...