Daj bliskim swoje ciepło – (ODBIERZ SWOJĄ KARTKĘ)
access_time 2010-12-08 12:40:23
Wzorem poprzednich lat Urząd Miasta Tarnowa przystępuje do akcji „Daj bliskim swoje ciepło – zamień kartkę na gorący posiłek”. Zamiast z okazji Świąt Bożego Narodzenia wysyłać tradycyjne, papierowe kartki okolicznościowe, proponujemy te, elektroniczne.


- Z roku na rok uzyskujemy w ten sposób spore oszczędności, które przeznaczamy na cele charytatywne. W tym roku do udziału w akcji zachęcamy cały Tarnów – mówi Prezydent Ryszard Ścigała.

Do wszystkich Wydziałów Urzędu Miasta Tarnowa, miejskich instytucji, spółek oraz szkół, jak również do wszystkich pozostałych Urzędów, tarnowskich firm i przedsiębiorstw, Szef tarnowskiego samorządu, zaapelował o włączenie się do akcji i zadziałanie w podobny sposób. Apel otrzymały też tarnowskie media.

- Do dyspozycji będziecie mieli Państwo kilka rodzajów kartek elektronicznych przygotowanych przez Wydział Marki Miasta. Nie ma również przeszkód, abyście stworzyli własny wzorzec i umieścili na nim swoje logo. Ważne natomiast, ażeby wszystkie kartki zawierały hasło: „Daj bliskim swoje ciepło - dodaje Prezydent. Zachęcamy firmy i instytucje miejskie do przyłączenia się do magistrackiego celu charytatywnego lub wygenerowanie własnego. Przekazanie środków dla potrzebujących to nasz priorytet.


Info: Urząd Miasta Tarnowa


Komentarze...