Rajd Dakar Argentyna-Chile w Gemini Park
access_time 2011-01-01 14:01:20
Tegoroczny Rajd Dakar to prawdziwa gratka dla fanów i sympatyków sportów motorowych. Podczas trwania rajdu w Gemini Park Tarnów będzie okazja do obejrzenia na bieżąco najbardziej emocjonujących momentów, wysłuchania opinii ekspertów, a także poznania wielu ciekawostek dotyczących sportów motorowych.


Dla zawodników, w tym Rafała Sonika startującego w barwach Orlen Team, to dwa tygodnie nieustannej walki z warunkami, sprzętem, przeciwnikami i samymi sobą. Ten najtrudniejszy na świecie rajd trwa ponad dwa tygodnie.

Trasa Rajdu Dakar po raz trzeci wiedzie przez bezdroża i pustynie Ameryki Południowej. Zawodnicy mają do pokonania 9.500 km, z czego 5.000 km to odcinki specjalne. To już 33 edycja tego najważniejszego w świecie motoryzacji wydarzenia.

Biało-czerwone barwy reprezentować będą prawdziwe sławy sportów motorowych, a wśród nich Rafał Sonik, zawodnik Orlen Team - prezes Gemini Holdings, świetny kierowca, utytułowany sportowiec, zdobywca m.in. Pucharu Świata w Rajdach Cross-Country w 2010 roku i III miejsca w Rajdzie Dakar w 2009 roku, związany z Tarnowem poprzez Gemini Park Tarnów.

Specjalnie dla kibiców i fanów tej niezwykłej imprezy sportowej w Gemini Park Tarnów stanęło Studio Dakar. Sportowe emocje rozpoczną się w Centrum Handlowym już 2 stycznia, czyli tuż po rozpoczęciu Rajdu Dakar. Prezentacja odcinków specjalnych, relacje wyświetlane na ogromnych monitorach, niezwykli goście – eksperci, sympatycy, sportowcy – to tylko niektóre z planowanych atrakcji.

- Udział Rafała Sonika w Rajdzie Dakar uświadamia nam jak blisko tego wydarzenia jesteśmy – mówi Kinga Witek, Dyrektor ds. Marketingu i PR Gemini Park Tarnów – Nie tylko nasze Centrum Handlowe ale cały Tarnów jest bliżej Rajdu Dakar.

Relacje trwać będą do zakończenia rajdu, czyli do 16 stycznia. To pełne dwa tygodnie niecodziennych sportowych wrażeń!

Komentarze...