Udane kolędowanie z Gos.pl (FOTO)
access_time 2011-01-24 12:33:51
Publiczność po brzegi wypełniła teatralną salę w Pałacu Młodzieży w Tarnowie, by wysłuchać noworocznego koncertu kolęd tarnowskiego chóru Gos.pl. Widzowie obejrzeli też jasełka w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 17 i Warsztatu Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II z ul. Hodowlanej.


Dobroczynny koncert odbył się z inicjatywy Stowarzyszenia ICH LEPSZE JUTRO. Wszyscy, którzy zdecydowali się w niedzielny wieczór przyjść do Pałacu Młodzieży, usłyszeli kilkanaście tradycyjnych i nowoczesnych kolęd w oryginalnych aranżacjach. Przed koncertem na scenie pojawili się uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II z uczniami Szkoły Podstawowej nr 17. Połączone siły obu zespołów zaprezentowały jasełka, które przygotowano na Małopolski Przegląd Zespołów Kolędniczych Domów Pomocy Społecznej w Tuchowie.

Po koncercie była okazja do wsparcia utworzenia w Tarnowie Specjalistycznego Centrum Rehabilitacji. Ma to być ośrodek, który otoczy opieką i terapią wiele pokoleń osób z niepełną sprawnością – od małych dzieci po ludzi w jesieni życia.

Koncert zorganizowało Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO, Urząd Miasta Tarnowa i Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego.


Foto: Jakub Gabik

Komentarze...