Kolejni najemcy Gemini Park Tarnów - do otwarcia ponad miesiąc
access_time 2010-07-20 10:30:22
Gemini Park Tarnów poszerza ofertę o kolejne atrakcyjne sklepy. W ostatnim czasie trzy nowe marki podpisały umowę najmu z tym największym w regionie centrum handlowym. Na powierzchni 317 metrów kwadratowych znajdą się Boot Square, Polkomtel S.A. oraz Swiss.

Wielkie otwarcie Centrum Handlowego Gemini Park Tarnów już za niewiele ponad miesiąc. Jak mówi Ewa Ściubidło, commercial manager z firmy BOIG Property Consulting, która odpowiada za komercjalizację Gemini Park Tarnów, wciąż zgłaszają się kolejni, nowi najemcy i finalizują umowy. Ostatnia trojka, to Boot Square, Polkomtel S.A. oraz Swiss.

Sieć Boot Square jest polską firmą działającą od 7 lat. Ma 23 salony i 9 dyskontów. W Gemini Park Tarnów na wynajętej powierzchni otworzy sklep ze skórzanymi butami, torebkami i akcesoriami. Drugim z trojki nowych najemców jest spółka Polkomtel SA., która poprowadzi salon sprzedaży i obsługi abonentów sieci telefonii komórkowej Plus. Z kolei Swiss to salon jubilerski mający w ofercie zegarki klasowych szwajcarskich marek, m.in.: Certina, Citizen Tissot, Festina, Swatch oraz domów mody: CK, Diesel, Boss.


Info: Gemini Park Tarnów

Komentarze...