Rekordowe Gemini
access_time 2010-09-09 15:35:03
W Gemini Park Tarnów w samym tylko dniu otwarcia padły niesamowite rekordy. Wiele wyników sprzedaży wydawało się niemożliwych do osiągnięcia. Tarnowianie pokazali, że chcą robić zakupy w tym największym w regionie centrum handlowym. Najemcy zacierają ręce z radości.


Znakomity wynik zanotowało KFC. Już pierwszego dnia okazało się, jak bardzo mieszkańcy Tarnowa nie mogli doczekać się tej restauracji. Tłumy gości przed otwarciem i w trakcie dnia oraz prawie 3.000 transakcji dokonanych w ciągu 14 godzin dowodzą, że KFC ma w Tarnowie ogromną rzeszę wiernych fanów.
Entuzjastyczne przywitanie, z jakim mieszkańcy Tarnowa przyjęli pierwszą restaurację KFC w Tarnowie, jest dla nas niewątpliwie powodem do radości – mówi Anna Robotycka, PR Manager KFC. – Cieszymy się, że tak wiele osób odwiedziło nas pierwszego dnia, żeby przekonać się o wyjątkowym smaku serwowanych przez nas kurczaków. Liczymy zresztą, że nie tylko one, ale również fantastyczna atmosfera, która u nas panuje, sprawi, że wiele osób będzie często do nas wracać, a restauracja KFC szybko stanie się ulubionym miejscem spotkań odwiedzających Gemini Park Tarnów – dodaje Anna Robotycka.

Media Markt tego samego dnia odwiedziło 15.000 osób. – To jest rewelacyjny wynik – podkreśla Wioletta Batóg z biura prasowego Media Markt. – Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni.
By zobrazować skalę tego wyniku wystarczy sobie uświadomić, że w dniu otwarcia Gemini w Media Markt było tylu klientów, co w ciągu całego weekendu w warszawskim markecie. I dwa razy tyle co na otwarcie w Przemyślu. Sprzedało się po kilkaset produktów topowych, czyli telewizorów LCD i laptopów oraz mnóstwo pozostałego asortymentu.

Znakomity wynik notuje Tesco. Od momentu otwarcia codziennie sklep odwiedza przynajmniej po 10.000 osób. – Przede wszystkim bardzo cieszymy się, że wszystkie korzyści związane z robieniem zakupów w dużym sklepie Tesco są nareszcie dostępne dla mieszkańców Tarnowa. Dotychczas bowiem byliśmy obecni tylko na rynku małych supermarketów. Już dziś widać, że klienci polubili nowy sklep – mówi Michał Sikora z biura prasowego Tesco. – Największym powodzeniem cieszy się świeża żywność i… kasy samoobsługowe – nowość w Tarnowie.

Bardzo pozytywnie otwarcie i pierwsze dni ocenia Castorama. – Cieszymy się, że jesteśmy obecni w tym centrum. Pierwszy dzień sprzedaży, podobnie jak następne dni po otwarciu, były zgodne z naszymi prognozami. Wyniki są bardzo zadowalające i patrzymy na przyszłość z wielkim optymizmem – mówi Paweł Walus, Dyrektor Operacyjny Castoramy.

Po liczbie Klientów odwiedzających Gemini Park Tarnów, sklepy i punkty naszych kluczowych Najemców widać, jak potrzebne było w Tarnowie takie Centrum jak nasze – podsumowuje Kinga Witek, dyrektor marketingu i PR Gemini Park Tarnów.


Zobacz także:
Galeria Gemini Park już otwarta! (WIDEO)
Uroczyste otwarcie Gemini Park (FOTO)
Gemini Park - pierwsza fotorelacja z wnętrza galerii (FOTO)
Wielkie Otwarcie Gemini Park w Tarnowie
Wielki Casting zakończony - Gemini pokaże twarze!Czytelnicy naszego portalu mają okazję wyrazić swoją opinię na temat galerii Gemini Park w specjalnej sondzie, która znajduje się na głównej stronie portalu, po lewej stronie. Poniżej przedstawiamy wyniki sondy, w której udział wzięło 816 osób (stan na 9 września 2010 r. godz. 15:30).

Komentarze...