Pierwsza płyta tarnowianina Jakuba Łabno. UWAGA Konkurs!
access_time 2010-10-22 12:17:53
Po raz kolejny Tarnów może poszczycić się sukcesem niezwykle utalentowanego a zarazem dojrzałego piosenkarza i tancerza Jakuba Łabno. Artysta w 2006 roku rozpoczął pracę nad swoim pierwszym albumem, a w 2010 roku nagrał płytę zatytułowaną „Maximuss Erotic Show”.


W debiutanckim albumie znajdują się pełne dynamizmu utwory – m.in. „ I gonna love you ” – do którego powstał klip, który w ciągu trzech dni znalazł się na 7 miejscu najchętniej oglądanych teledysków zamieszczonych na portalu internetowym www.muzzo.pl.

Maximuss /pseudonim artystyczny Jakuba Łabno/ urodził się 7 lutego 1982 roku w Tarnowie. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie – spec. instruktor siatkówki i fitness. Ukończył I stopień Szkoły Muzycznej w klasie perkusji. Karierę rozpoczął w wieku 10 lat, występując w szkolnym chórze jako solista a następnie grając w zespole rockowym na perkusji. W wieku 14 lat zaczął trenować taniec towarzyski – co przyczyniło się w późniejszych latach do uczestnictwa w programie „Taniec z Gwiazdami” w grupie tanecznej Volt Augustyna Egurroli. Z kolei w 2002 roku wziął udział w programie rozrywkowym „Idol”. Maximuss mieszka w Warszawie, prowadzi szkołę tańca.

Zachęcamy do zapoznania się z zachwycającymi tworami, których nie sposób wymienić jednym tchem.

maximuss - i gonna love you
Spośród osób, które wyślą na adres naszej redakcji: redakcja(małpa)tarnow.net.pl hasło MAXIMUSS wylosujemy 3 osoby, które otrzymają płytę artysty. W treści maila proszę wpisać swoje imię, nazwisko oraz telefon. Na zgłoszenia czekamy do piątku 29 października.

Płyty otrzymują: Marta Usień, Maria Kwater, Łukasz Kawa. Gratulujemy!


Info: maximuss.pl

Komentarze...