Cytryna zamiast wyborczej kiełbasy - o Kwaśnym w ogólnopolskiej telewizji (WIDEO)
access_time 2010-10-27 08:27:53
Jakub Kwaśny postanowił empirycznie udowodnić, że cytryna jest kwaśna. Podczas poniedziałkowego happeningu, częstował cytrynami. Wszystko to na kilka godzin przed lekcją fizyki "Cytryna jest kwaśna", na której nauczał Ryszard Ścigała - z wykształcenia fizyk.
Każdy z kandydatów na prezydenta miasta ma swój styl prowadzenia kampanii wyborczej. Anna Czech agresywnie atakuje najgroźniejszego (według sondaży) kontrkandydata, jednocześnie w iście PR'owskim stylu prezentując swoją osobę. Ryszard Ścigała skupia się na obecnych dokonaniach, obiecując kontynuacje prac nad lepszym Tarnowem. Co z Jakubem Kwaśnym? Jakub Kwaśny już od kilku tygodni prezentuje odsłony swojego programu wyborczego, a w miniony poniedziałek postanowił przeprowadzić nietypową akcję promocyjną swojej kandydatury, pt. "Cytryna jest Kwaśna? Naturalnie ... Kwaśny!". Częstując cytrynami, udowadniał, że ich smak jest Kwaśny (przez duże "K"). Happening przeprowadził na kilka godzin przed lekcją fizyki dla tegorocznych maturzystów. Lekcją o tyle niezwykłą, że poprowadzoną przez obecnego prezydenta i zarazem kontrkandydata Ryszarda Ścigałę - z wykształcenia fizyka. Edukacyjne spotkanie odbyło się pod hasłem: "Cytryna jest kwaśna czyli lekcja fizyki z Prezydentem".

Wybory za niespełna miesiąc. Pora dokładnie przyjrzeć się każdemu kandydatowi. W tym celu zapraszamy do serwisu wyborczego - Wybory Prezydenckie 2010.


W środę, 27 października, o godzinie 13.00, w Radiu Kraków w Krakowie pierwsza debata prezydencka. W programie niemal godzinnej dyskusji m.in. wymiana poglądów na temat kluczowych zagadnień dla rozwoju miasta.
Rozmowa dotyczyć będzie m.in. Tarnowa jako miasta akademickiego, rozwiązań komunikacyjnych, promocji oraz administracji. Będą ponadto odpowiedzi na pytania słuchaczy. To pierwsza debata przedwyborcza, do której stają kandydaci na gospodarza Tarnowa.
Komentarze...