Fryzjerskie święto w Tarnowie (FOTO)
access_time 2011-03-15 15:45:06
W niedzielę, 13 marca, w Centrum Sztuki Mościce odbyła się "Fryzjerska Wiosna 2011 – Gwiazdy Hollywood na czerwonym dywanie" zorganizowana przez Izbę Rzemieślniczą oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Tarnowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.


Głównym celem imprezy była promocja Tarnowa, zasadniczej Szkoły Zawodowej prowadzonej przez tarnowską Izbę oraz integracja środowiska fryzjerskiego. W konkursie udział wzięli zawodnicy z terenu działania tarnowskiej oraz nowosądeckiej Izby Rzemieślniczej. Na tarnowskich zawodach pojawili się także prezesi izb oraz cechów rzemieślniczych z m.in. Nowego Sącza, Nowego Targu, Limanowej, Zakopanego, Dębicy, Bochni oraz Brzeska.

Laureaci, którzy zajęli miejsca 1-6 wywalczyli możliwość startu w Otwartych Mistrzostwach Polski w Poznaniu, które są częścią Międzynarodowych Targów Poznańskich. Konkurs stwarza również młodym fryzjerom okazję do zaprezentowania się właścicielom dużych salonów fryzjerskich.

Przypomnijmy, że Izba rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Tarnowie funkcjonuje od 1985 roku, a jednym z jej głównych zadań jest przeprowadzanie egzaminów kwalifikacyjnych na tytuł czeladnika i mistrza. Osoby zdające mogą przystępować do egzaminów w Tarnowie, bez konieczności wyjazdu do Krakowa.


Foto: Przemysław Sroka

Komentarze...