Sukces Placu Targowego Chyszów
access_time 2011-03-18 15:32:59
Ogromne zainteresowanie ze strony kupujących oraz kupców. Tak w ogromnym skrócie podsumować można pierwszy miesiąc działalności nowego miejskiego placu handlowego.


Na nowym placu regularnie handluje prawie 500 kupców. Zainteresowanie z ich strony jest jednak na tyle duże, że Targowiska Miejskie już planują budowę nowych stanowisk handlowych, które zostaną zlokalizowane w dotychczas niewykorzystywanych miejscach tego terenu.

Ze względu na duże zainteresowanie „Chyszowem”, trwają również prace nad poprawą płynności ruchu na skrzyżowaniu ulicy Giełdowej i Mościckiego. Od dzisiaj, tj. piątku, 18 marca, przy wyjeździe z ulicy Giełdowej obowiązuje nakaz skrętu w prawo (w kierunku Mościc). Do końca maja powstanie dodatkowa droga łącząca parking z ulicą Mościckiego, a sam parking zostanie powiększony o 150 miejsc postojowych.

Przypomnijmy, że nowy plac został uruchomiony 20 lutego po przeniesieniu handlu z dotychczasowego miejsca – Placu Targowica (czyli popularnej „Kapłanówki”) przy Matki Bożej Fatimskiej. Dodatkowo, na wniosek Targowisk Miejskich uruchomiono autobus CHYSZÓW dedykowany tym wszystkim mieszkańcom miasta i regionu, którzy zechcą robić zakupy na nowym placu targowym.

Zobacz także:
Otwarto Plac Targowy Chyszów (FOTO)


Plac Targowy Chyszów 20 lutego 2011 r.

Komentarze...