Częstują darmową kawą na tarnowskich ulicach (ZOBACZ MAPĘ)
access_time 2011-03-21 08:49:49
Od dzisiaj aromatyczna i pobudzająca kawa zadba o to, aby mieszkańcy Tarnowa przez cały tydzień mieli jak najmilsze poranki. Tarnowianie będą mogli w drodze do pracy delektować się poranną kawą, dotrzeć do biura specjalnym busem czy wygrać fantastyczne nagrody w licznych konkursach.


Warto na moment zwolnić, pozwolić sobie na wyjątkową chwilę dla siebie i delektować się pyszną poranną kawą, aby nabrać energii i optymizmu na cały dzień. Marka NESCAFÉ Classic postanowiła zadbać o dobry nastrój mieszkańców Tarnowa. W ramach najnowszej akcji zaplanowała wiele niespodzianek dla miłośników kawy. W najbardziej ruchliwych częściach Tarnowa, od poniedziałku do soboty, będzie można spotkać przedstawicieli marki, częstujących przechodniów świeżą, aromatyczną kawą.

Akcja promocyjna potrwa przez cały tydzień od poniedziałku 21 marca do piątku 25 marca 2011 roku. Przedstawicieli marki częstujących pyszną kawą będzie można spotkać między godziną 6.30 a 10.00 rano. W tych godzinach również wszyscy kawosze będą mogli skorzystać z bezpłatnych busów.

Komentarze...