Rozbudowa Szkotnik – Szujskiego (zamknięcie jednego pasa ruchu)
access_time 2011-03-21 15:22:46
Uwaga, będą utrudnienia. Zgodnie z zapowiedziami, Tarnowski Zarząd Dróg Miejskich informuje, iż technologia robót związanych z przełożeniem sieci uzbrojenia podziemnego wykonywanych przy ulicy Szujskiego, przy skrzyżowaniu z ulicą Szkotnik, wymusza zamknięcie jednego pasa ruchu jezdni ulicy Szujskiego dla kierunku od strony centrum miasta.


Zamknięcie planowane jest w dniach 22 (wtorek) do 24 (czwartek) marca 2011r. lub do odwołania w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych utrudnień albo wcześniejszego zakończenia robót.

Ruch pojazdów w kierunku zachodnim i południowym (od al. Solidarności i ulicy Chopina) skierowany będzie objazdem przez ulicę Klikowską, rondo im. gen. Fieldorfa i ulicę Szkotnik.

Od czwartku 17 marca 2011 r. do odwołania zostanie wyłączony z użytkowania przystanek nr 633 Szujskiego – Klikowska. Przyczyną wyłączenia z ruchu w/w przystanku są rozpoczynające się prace drogowe związane z przebudową skrzyżowania Szujskiego – Szkotnik.

Przez okres, gdy przystanek Szujskiego – Klikowska będzie nieczynny, nastąpi zmiana miejsca zatrzymywania się autobusów linii: 0a, 11, 30, 31, 32, 35 i 36.

Autobusy linii 0a i 31 będą zatrzymywać się przed skrzyżowaniem z ul. Klikowską na przystanku nr 133 Al.Solidarności – Klikowska.

Autobusy linii 11, 30, 32, 35 i 36 będą zatrzymywać się na przystanku zastępczym ustawionym przy ulicy Klikowskiej w odległości około 80 m. od skrzyżowania. Na przystanku zastępczym nie będą się zatrzymywać autobusy obsługujące linie 3 i 4.


Zobacz także:
Uwaga! Utrudnienia na skrzyżowaniu Szkotnik - Szujskiego

Komentarze...