Tarnów na planszy Monopoly Polska, mieszkańcy wybierają zdjęcie na planszę
access_time 2011-03-23 14:28:46
Koniec głosowania to jeszcze nie koniec zabawy. Teraz mieszkańcy i wszyscy sympatycy Tarnowa mają możliwość wyboru zdjęcia na planszę, które zostanie wysłane do wydawcy polskiej edycji gry Monopoly. Zobacz propozycje i jak możesz oddać głos!


- Dziękuję wszystkim, którzy przez ostatni miesiąc głosowali na Tarnów w konkursie na polską planszę Monopoly. Wspólnie osiągnęliśmy sukces! Tarnów znajdzie się na planszy jednej z najbardziej znanych gier na świecie, w towarzystwie największych oraz najpiękniejszych polskich miast. Jestem przekonany, że będzie to doskonała promocja naszej małej ojczyzny na forum ogólnopolskim, o tyle cenna, że osiągnięta dzięki wspólnemu zaangażowaniu oraz aktywności samych mieszkańców – w taki sposób Prezydent Ryszard Ścigała podziękował tarnowianom za głosowanie na Tarnów. Zakończyło się ono o północy z 20 na 21 marca.

Na planszy znajdą się w sumie 22 miasta – 20 z listy podstawowej oraz dwa z listy dodatkowej. Tarnów ulokował się na dziewiątej pozycji wyprzedzając takie miasta jak: Bydgoszcz, Zielona Góra, Szczecin, Elbląg, Chojnice, Łódź, Rybnik, Toruń, Katowice, Lublin a nawet Warszawę. Rywalizację wygrał Białystok przed Gorzowem Wielkopolskim oraz Poznaniem.

Monopoly Polska już zwróciło się do Urzędu Miasta Tarnowa o przesłanie zdjęcia miasta, które znajdzie się na planszy. Będzie to tarnowski ratusz i jego najbliższe otoczenie. Na oficjalnym portalu miejskim, przez najbliższe dwa dni, spośród dziesięciu zdjęć, internauci wybiorą jedno. Zostanie ono przesłane do wydawcy polskiej edycji gry i umieszczone na planszy.

WEŹ UDZIAŁ W GŁOSOWANIUZobacz także:
Tarnów na 9. pozycji w wyścigu o miejsce na planszy Monopoly
Komentarze...