Koncert Animations, Perihellium (WYGRAJ BILET)
access_time 2011-03-31 10:21:12
Sympatyków progresywnego grania zapraszamy 2 kwietnia 2011 r. o 19:00 do Piwnic TCK na koncert z udziałem zespołów ANIMATIONS (Jaworzno), PERIHELLIUM (Tarnów). Mamy dla Was dwuosobowe zaproszenie na koncert.


Data: 19:00, 2 kwietnia 2011 r.
Miejsce: Piwnice TCK
Bilety: 15 zł (przedsprzedaż), 20 zł (w dniu koncertu) do nabycia w Biurze Obsługi TCK - Rynek 5.

ANIMATIONS to pochodzący z Jaworzna zespół wykonujący muzykę określaną jako power-tech-prog-metal-fusion. To nieco przewrotne określenie okazuje się być całkiem trafione, ponieważ w muzyce Animations odnaleźć można elementy każdego z tych gatunków muzycznych. Powermetalowe zapędy, skomplikowane techniczne zagrywki, ostre metalowe riffy, improwizacje godne najlepszych wykonawców muzyki fusion, wszystko doprawione stylistyką progresywną godną największych mistrzów gatunku.

Historia PERIHELLIUM zaczyna się na początku 2004 roku w Tarnowie. Z inicjatywy gitarzysty Gerarda Wróbla powstaje zespół łączący w sobie elementy rocka, metalu i muzyki progresywnej.
Dla czytelników naszego Portalu mamy jedno podwójne zaproszenie na koncert zespołów ANIMATIONS i PERIHELLIUM (Tarnów).
Rozdamy je w drodze losowania. Wystarczy wysłać na adres naszej redakcji: redakcja(małpa)tarnow.net.pl swoje imię, nazwisko, telefon. W tytule maila należy koniecznie wpisać "Animations&Perihellium". Na zgłoszenia czekamy do piątku 1 kwietnia 2011 r. (włącznie).

Komentarze...