Spektakl SZYC - rozdajemy bilety! (KONKURS)
access_time 2011-09-06 10:32:15
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl - Tarnowski Teatr przygotował konkurs z wejściówkami na sobotnie i niedzielne (10 i 11 września godz. 18.00) spektakle "Szyc" organizowane w piwnicach Tarnowskiego Centrum Kultury.
Hanoch Levin "SZYC" Autor: Hanoch Levin Tłumaczenie: Michael Sobelman Reżyseria: Ana Nowicka Muzyka: Renata Przemyk Scenografia: Jan Polewka, Lesław Kostka Występują: Lidia Bogaczówna, Monika Kufel, Karol Śmiałek, Kajetan Wolniewicz Koprodukcja Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie i Teatr BARAKAH Kraków. Spektakl jest współfinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. "Szyc" - SZYC, to głośna na świecie sztuka autorstwa najwybitniejszego izraelskiego dramatopisarza XX wieku, Hanocha Lewina w tłumaczeniu Michaela Sobelmana. SZYC będzie drugim po słynnym KRUMIE spektaklem tego autora w Krakowie. SZYC opowiada o ciemnej stronie ludzkiej psychiki, inicjacji i dojrzewaniu do miłości. To spektakl muzyczny balansujący miedzy musicalem a modern-operą, ponieważ stwarza możliwość kolażu dźwięku i słowa, które tworzą wielowarstwową poetykę.
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl - Tarnowski Teatr przygotował konkurs z wejściówkami na sobotnie i niedzielne (10 i 11 września godz. 18.00) spektakle "Szyc" organizowane w piwnicach Tarnowskiego Centrum Kultury. Do wygrania: - 6 jednosobowych zaproszeń (3 na sobotę i 3 na niedzielę) Każdy kto prześle na adres k.bogusz@teatr.tarnow.pl do piątku 9 września do godziny 15.00 swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W zgłoszeniu należy podać adres adres portalu, czyli Tarnow.net.pl z jakiego nadsyłane jest zgłoszenie. Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie o wygranej.
Komentarze...