Miss Tarnovia - zostań najpiękniejszą modelką Tarnowa
access_time 2011-09-14 14:13:28
Zapraszamy do udziału w wyborach Miss Tarnovia. Akcja ma na celu wyłonienie Miss Galerii, poprzedzona zostanie warsztatami dla kandydatek. Wybory odbędą się 25 września. Kandydatki walczyć będą o tytuł twarzy Galerii Tarnovia, Miss Facebooka, Miss Publiczności a także Miss Agencji D’Vision- dziewczyna która wygra ten tytuł zostanie zaproszona na casting do prestiżowej Agencji, skupiającej w swym gronie najlepsze modelki.
Ponadto w jury konkursu zasiądą przedstawiciele środowisk twórczych Tarnowa, reprezentanci lokalnych mediów oraz znane i poważane postaci Miasta Tarnowa. W skład kapituły konkursowej wejdzie również Kasia Smolińska popularna modelka, finalistka programu Top Model. Kandydatki walczą o cenne nagrody:
  • Bony na zakupy o łącznej wartości 2000 zł
  • Pobyty w Hotelu Medical Spa- Malinowy Zdrój
  • Sesje zdjęciowe i książki modelki
  • Zaproszenie do udziału w castingu do prestiżowej Agencji D’Vision
  • Metamorfozy fryzjerskie
  • Karnety do klubu fitness
  • Udział w warsztatach wizażu, stylizacji, chodzenia po wybiegu
Rekrutacja potrwa do 17 września, kiedy to kandydatki będą mogły zgłosić się osobiście przy scenie w Galerii Tarnovia. Do 16 września można wysyłać zgłoszenia drogą mailową na adres miiss.tarnovia@gmail.com. Każda z kandydatek weźmie udział w sesji castingowej i otrzyma pamiątkowe portfolio. Wszystkie kandydatki zaprosimy do uczestnictwa w warsztatach wizażu. Kandydatki, które zakwalifikują się do ćwierćfinału wezmą udział w warsztatach chodzenia po wybiegu odbędą się one 18 września, poprowadzi je Anna Niczyporuk profesjonalna modelka z wieloletnim doświadczeniem na wybiegach w kraju i na świecie. Występowała m. in. Na deskach paryskiego Louvr’u. Pracowała z najlepszymi choreografami, jej zdjęcia obiegły magazyny na całym świecie. Półfinał konkursu odbędzie się 24 września a uczestniczki będą miały okazję pracować ze stylistą podczas warsztatów stylizacji. Pod koniec dnia wyłonimy finalistki konkursu, które wystąpią w finałowej Gali. Na finał zapraszamy 25 września. Dla dziewcząt, które zakwalifikują się do finału przygotujemy metamorfozy- styliści z Camille Albane zadbają o perfekcyjne fryzury kandydatek. Finalistki wezmą ponadto udział w profesjonalnych sesjach zdjęciowych, które wykona Andrzej Tylko Artysta Światowej Federacji Sztuki Fotograficznej, członek Związku Polskich Artystów Fotografików. Dziewczęta poznają tajniki pracy fotomodelki, zdobędą również swoją pierwszą książkę modelki. Finał rozpocznie się 25 września o godzinie 17.00. Odpowiednie oświetlenie estradowe przy równoczesnym przyciemnionym świetle na pasażu Galerii zapewni wydarzeniu odpowiednią oprawę i klimat. Chwile oczekiwania na werdykt licznego jury uprzyjemni wszystkim Grupa Kabaretowa Świerczychrząszcz. Wybory odbywać się będą pod patronatem Prezydenta Tarnowa.
Komentarze...