Rozdajemy 20 biletów na spektakle w Tarnowskim Teatrze (KONKURS)
access_time 2011-09-15 19:09:13
Po dziesięć zaproszeń dla naszych czytelników na spektakle "Mały Książę" i "Cela Ojca Maksymiliana" przygotował Tarnowski Teatr.
Spektakl teatralny: "Mały Książę" Antonie de Saint-Exupéry Adaptacja, teksty piosenek i reżyseria: Cezary Domagała. Miejsce: Tarnowski Teatr im. L. Solskiego Termin: niedziela, 18 września o godz. 16.00 Bilet rodzinny: dla 3 osób bilet rodzinny kosztuje tylko 45 zł Podczas awaryjnego lądowania na pustyni Sahara, pilot spotyka małego chłopca - tajemniczego przybysza z innej planety. Ich spotkanie jest okazją do przypomnienia o najważniejszych sprawach w życiu: o miłości, o przyjaźni i o odpowiedzialności za drugiego człowieka. Zobacz:Fotorelacja z premiery "Małego Księcia" w Tarnowskim Teatrze
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl - Tarnowski Teatr przygotował konkurs z wejściówkami na niedzielny (18 września godz. 16.00) spektakl "Mały Książę" prezentowany na Dużej Scenie Tarnowskiego Teatru. Do wygrania: - 10 jednosobowych zaproszeń (10 na niedzielę) Każdy kto prześle na adres k.bogusz@teatr.tarnow.pl do soboty 17 września do godziny 12.00 swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W treści zgłoszenia należy także podać adres portalu (Tarnow.net.pl). Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie o wygranej.
Spektakl teatralny: "Cela Ojca Maksymiliana" Autor i reżyser: Kazimierz Braun Miejsce: Tarnowski Teatr im. L. Solskiego Termin: wtorek, 20 września godz. 18.00 Bilet rodzinny: dla 3 osób bilet rodzinny kosztuje tylko 45 zł Spektakl "Cela Ojca Maksymiliana" jest artystyczną, próbą opowiedzenia historii człowieka, który umierając 14 sierpnia 1941 r. w KL Auschwitz, stał się symbolem moralnego zwycięstwa nad ideologią totalitarną. W postaci św. Maksymiliana zachwyca niezłomność, heroizm oraz gotowość do poniesienia najwyższej ofiary dla bliźniego. Wszystko to sprawia, że widz nie może przejść obojętnie obok świadectwa, jakie pozostawił po sobie Ojciec Maksymilian. Zobacz:Fotorelacja z premiery spektaklu "Cela Ojca Maksymiliana" w Tarnowskim Teatrze
Dla czytelnikow portalu Tarnow.net.pl - Tarnowski Teatr przygotował konkurs z wejściówkami na wtorkowy (20 września godz. 18.00) spektakl "Cela Ojca Maksymiliana" prezentowany na Dużej Scenie Tarnowskiego Teatru. Do wygrania: - 10 jednosobowych zaproszeń (10 na wtorek) Każdy kto prześle na adres mailing@teatr.tarnow.pl do poniedziałku 19 września do godziny 14.00 swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W treści zgłoszenia należy także podać adres portalu (Tarnow.net.pl). Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie o wygranej.
Komentarze...