Control Process Tarnów – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 44:34 (FOTO)
access_time 2011-12-19 11:36:41
Piłkarze ręczni Control Process Tarnów w ostatnim meczu pierwszej rundy rozgrywek o mistrzostwo II ligi nie dali żadnych szans czwartej w tabeli drużynie KSZO z Ostrowca Świętokrzyskiego.
Tarnowianie rozpoczęli mecz z ogromnym impetem i już po 10 minutach prowadzili wysoko 12:2. Pierwszą połowę zakończyli rezultatem 25:13. Uspokojeni wysokim prowadzeniem po zmianie stron zagrali nieco słabiej i przydarzyło się im sporo prostych błędów. Inna rzecz, że trener Marcin Ogarek dał szansę gry wszystkim 16 zawodnikom i oprócz trzech bramkarzy tylko Mateuszowi Bujakowi i Oskarowi Garncarzowi nie udało się wpisać na listę strzelców. Festiwal strzelecki urządził sobie Marcin Niedojadło, zdobywca 11 bramek. Efektownymi rzutami popisywał się skrzydłowy Mikołaj Sygnarowicz. Świetnie w końcówce spotkania w bramce spisywał się Dawid Ciochoń. Wielką frajdę mieli najmłodsi kibice. Wszystkie dzieci obecne na meczu zostały obdarowane słodyczami przez zawodników “Jaskółek”, a brylowali w tym dwaj Mikołaje – Grzesik i Sygnarowicz. Tarnowianie zakończyli pierwszą rundę na I miejscu. Rewanżowe spotkania rozpoczną 12 stycznia meczem z KSSPR II Końskie. Bramki: Marcin Niedojadło 11, Mikołaj Grzesik 6, Bartłomiej Siedlik, Mikołaj Sygnarowicz i Paweł Bieś po 5, Marcin Janas 4, Daniel Dutka, Patryk Święcicki, Paweł Sokół po 2, Sławomir Kuroś i Wojciech Michalik po 1. Najwięcej dla gości Michał Ździech 7, Mateusz Fortuna i Tomasz Radowiecki po 6. Foto: Tomasz Schenk