Zaginęli: Artur Klimczyk, Sebastian Waz
access_time 2011-12-23 10:59:50
Tarnowska policja prowadzi poszukiwania dwóch mężczyzn zaginionych w czwartek. Osoby posiadające informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionych, proszone są o kontakt.
ARTUR KLIMCZYK, 30-letni mieszkaniec Tarnowa - w dniu 22 grudnia br. około godz. 10.00 wyszedł z domu swojej matki i do chwili obecnej, miejsce jego pobytu nie jest znane. W dniu zaginięcia, w godzinach porannych mężczyzna odwiedził swoją matkę, żaląc się na problemy rodzinne. Po opuszczeniu jej domu nie pojawił się w pracy i od tego momentu ślad po nim zaginął. Rysopis zaginionego: wzrost 170 cm; szczupłej budowy ciała; włosy krótkie, koloru ciemny blond; twarz owalna z 3-dniowym zarostem; oczy niebieskie; braki w uzębieniu z przodu. W dniu zaginięcia ubrany w czarną kurtkę z czerwonymi wstawkami, spodnie materiałowe -zielone, buty typu trapery – czarne, na głowie ciemnopopielatą czapkę.
SEBASTIAN WAZ, 29-letni mieszkaniec Tarnowa - w dniu 22 grudnia br. około godz. 12.00 opuścił zakład pracy przy ul. Szujskiego w Tarnowie, nie informując nikogo dokąd idzie i do chwili obecnej miejsce jego pobytu nie jest znane. Ostatni raz widziany był w piątek 23 grudnia ok. godz. 8.00 w rejonie ul. Szujskiego w Tarnowie. Rysopis zaginionego: wzrost ok. 180 cm; waga ok. 120 kg; tęgiej budowy ciała; włosy ciemne, krótkie; twarz okrągła; oczy piwne; nad lewym okiem blizna. W dniu zaginięcia ubrany w czarny sweter, sportowe spodnie koloru ciemnozielonego, buty czarne sportowe marki NIKE, może posiadać szalik w niebiesko-białe pasy, na palcu obrączka z białego złota.
Osoby które widziały mężczyznę odpowiadającego podanemu rysopisowi lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Policją pod numerami tel. 14 628 1362, 14 628 1364 w godz. 8.30-15.30 lub pod całodobowym numerem alarmowym 997.
Komentarze...