ProgVision Tour zawita do Tarnowa (KONKURS)
access_time 2012-01-17 12:28:45
Już w sobotę 21 stycznia ProgVision Tour w Tarnowskim Centrum Kultury. Mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na ten festiwal muzyki progresywnej.
ProgVision Tour by Anvision to forma mobilnego festiwalu muzyki progresywnej (w szerokim tego słowa znaczeniu), którego pomysłodawcą jest tarnowska grupa AnVision. Podstawowym założeniem przedsięwzięcia jest propagowanie tego gatunku muzyki rockowej poprzez organizowanie serii koncertów (tras koncertowych). Ruszyła przedsprzedaż biletów na koncert AnVision i Animations, który odbędzie się 21 stycznia w Piwnicach TCK w ramach trasy ProgVision Tour 2012. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w Biurze Obsługi TCK – Rynek 5. Do pierwszych dwudziestu biletów dodawane są single CD AnVision – „Mental Suicide”. Każdy z kocertów składa się z trzech części. W pierwszej występuje support (jeden lub dwa zespoły) z ok 30 – 40 minutowym repertuarem każdy, w drugiej cześci pomysłodawca projektu zespół AnVision, a w trzeciej zaproszony gość. Taka formuła koncertów zapewnia ponad 3,5-godzinną imprezę, a poziom wykonawców gwarantuje niezapomniane wrażenia. 21 stycznia godz. 19.00 – Tarnowskie Centrum Kultury zagrają: 1. Eternity Stream – support, 2. AnVision, 3. Animations-gość.
Dla czytelników naszego Portalu mamy jedno, podwójne zaproszenie na ProgVision Tour w sobotę 21 stycznia o godz. 19.00. Rozdamy je poprzez portal społecznościowy Facebook. Aby wziąć udział w konkursie należy na swoim profilu dodać do ulubionych stronę Tarnow.net.pl na Facebook.com. Można to zrobić klikając w obrazek tej dłoni , następnie trzeba się zalogować do swojego konta i kliknąć "Lubię to" Tarnow.net.pl.
Komentarze...