20 biletów do rozdania na spektakl "Czego nie widać"
access_time 2012-01-19 13:31:59
Już w niedzielę o godz. 18.00 farsa, która rozbawi Was do łez. Przygotowaliśmy konkursy, w których do wygrania 20 biletów na spektakl "Czego nie widać".
O spektaklu: Wartka i zabawna akcja, obok klasycznego zabiegu teatru w teatrze, karmi się zaskakującym chwytem inscenizacyjnym. Pewien wycinek tekstu oglądamy w trzech wersjach: w trakcie jednej z ostatnich prób, podczas rutynowego pokazu na wyjeździe (od kulis!) oraz przy okazji przedstawienia pożegnalnego. Źródłem komizmu są tu słowne i sytuacyjne spięcia między zespołem artystycznym i technicznym, spowodowane czynionymi sobie w trakcie występów, całkiem prywatnymi złośliwościami. Spektakl "Czego nie widać" Miejsce: Duża Scena, Tarnowski Teatr im. L. Solskiego Termin: niedziela 22 stycznia - godz. 18.00 Bilety: na spektakl dostępne są również przez internet. www.ekobilet.pl/tarnowski-teatr. Kup bilet - zabierz znajomych lub rodzinę do teatru! Rezerwacje biletów - tel. 14 688 32 87
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl - Tarnowski Teatr przygotował konkurs z wejściówkami na spektakl "Czego nie widać". Do wygrania: - 10 jednoosobowych zaproszeń na spektakl prezentowany w niedzielę 22 stycznia o godz. 18.00. Każdy kto prześle na adres k.bogusz@teatr.tarnow.pl w terminie do piątku 20 stycznia do godz. 15.00 swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W treści zgłoszenia należy także podać adres portalu (Tarnow.net.pl). Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie o wygranej.
Dla czytelników naszego Portalu mamy kolejne 10 pojedynczych zaproszeń na spektakl "Czego nie widać" w niedzielę 22 stycznia o godz. 18.00. Rozdamy je w piątek poprzez portal społecznościowy Facebook. Aby wziąć udział w konkursie należy na swoim profilu dodać do ulubionych stronę Tarnow.net.pl na Facebook.com. Można to zrobić klikając w obrazek tej dłoni , następnie trzeba się zalogować do swojego konta i kliknąć "Lubię to" Tarnow.net.pl.
Komentarze...