KONKURSY: La Traviata i Jazzowe Laboratorium
access_time 2012-04-06 11:54:54
W weekend 14 i 15 kwietnia muzyczna uczta w Centrum Sztuki Mościce. Do wygrania wejściówki na transmisję La Traviata Giuseppe Verdiego i koncert jazzowy Laboratorium.
TRANSMISJE HD LIVE Z MET – LA TRAVIATA Giuseppe Verdiego Transmisja na żywo z Metropolitan Opera w Nowym Jorku, jednego z najsłynniejszych teatrów operowych świata. Dzięki eksperymentalnemu połączeniu filmu z przedstawieniem na żywo Metropolitan Opera stworzyła nową jakość w sztuce, a możliwości nowoczesnego sprzętu cyfrowego Centrum Sztuki Mościce pozwalają zaprezentować ją na ekranie kina Millennium. Data: 14 kwietnia (sobota), godz. 18.30 Czas trwania: 3 godziny 15 minut Bilety: 40 złotych - bilety indywidualne, 35 złotych - bilety grupowe i ulgowe Rezerwacja biletów: 14/633 46 04 LA TRAVIATA Giuseppe Verdiego powstała z inspiracji "Damą Kameliową" Aleksandra Dumasa, powieścią napisaną pod wpływem osobistych doświadczeń autora. Historia nieszczęśliwej miłości kurtyzany Violetty i młodego mężczyzny z prowincji Alfreda cieszy się uznaniem i niesłabnącym zainteresowaniem od ponad 150 lat. W inscenizacji "La Traviaty" granej na deskach The Metropolitan Opera w roli Violetty zobaczymy Natalie Dessay. Partię Alfredo zaśpiewa Matthew Polenzani, a jego ojca – Dmitri Hvorostovsky. W trakcie trwania całej bezpośredniej transmisji spektaklu zapewniamy polski tekst libretta, wyświetlany pod obrazem, który pozwala śledzić całość treści przedstawienia.
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy jedno podwójne zaproszenie na transmisję "La Traviaty". Każdy kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl w terminie do piątku 13 kwietnia do godz. 12.00 swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W temacie wiadomości należy wpisać: TRAVIATA Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie o wygranej.
LABORATORIUM - koncert jazzowy Data: 15 kwietnia (niedziela), godz. 18.00 Bilety: 30 zł normalny, 20 zł ulgowy Rezerwacja biletów: 14/633 46 04 Laboratorium, grupa która w połowie lat 70. minionego stulecia była u szczytu swojej sławy, a niektórzy nawet wówczas twierdzili, że jest najpopularniejszym zespołem jazz-rockowym w Europie, teraz powraca na estrady krajowe i zagraniczne. Skład zespołu: Janusz Grzywacz - instr. klawiszowe, lider Marek Stryszowski - saksofony, wokal Krzysztof Ścierański - gitara basowa Marek Raduli - gitara Grzegorz Grzyb - perkusja
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy jedno podwójne zaproszenie na koncert Laboratorium. Każdy kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl w terminie do piątku 13 kwietnia do godz. 12.00 swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W temacie wiadomości należy wpisać: LABORATORIUM Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie o wygranej.
Komentarze...