Spektakl dla dzieci o zajączku (WYGRAJ BILET)
access_time 2012-04-12 11:59:19
Skierowany do najmłodszych widzów spektakl "O zajączku, który nie umiał zliczyć do trzech", w sposób zabawny i dynamiczny prezentuje przygody zajączka Edzia. Najmłodsi widzowie będą mogli zobaczyć spektakl w niedzielę 15 kwietnia w Centrum Sztuki Mościce.
Data: 15 kwietnia, godz. 15.00 Miejsce: Centrum Sztuki Mościce Bilety: pojedyńczy 18 zł. Pakiet rodzinny (obowiązujący wyłącznie do 5 osób): pierwsze dwie osoby - po 18 zł, trzy kolejne osoby - po 15 zł zatem: 2 osoby - 36 zł, 3 osoby - 51 zł, 4 osoby - 66 zł, 5 osób - 81 zł, Sprzedaż i rezerwacja: kasa CSM, ul. Traugutta 1, tel. 14 633 46 04 Skierowany do najmłodszych widzów spektakl, w sposób zabawny i dynamiczny prezentuje przygody zajączka Edzia, który próbując dotrzeć do pola pietruszek, wciąż gubi drogę: nie umiejąc liczyć do sześciu, nie potrafi skorzystać ze wskazówek, których udzielili mu Janek i Zosia. Kiedy Edward postanawia raz jeszcze zapytać dzieci o drogę, ponownie musi zmierzyć się z cyframi, tym razem usiłując trafić do mieszkania na piątym piętrze w domu numer cztery przy ulicy Trzech Niedźwiadków. W trakcie swojej podróży zajączek spotyka plejadę barwnych leśnych postaci: "sycącą" żmiję, rapującego jeża, powabną lisiczkę oraz dwa zwariowane niedźwiadki.
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy jedno podwójne zaproszenie na spektakl. Każdy kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl w terminie do piątku 13 kwietnia do godz. 15.00 swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W temacie wiadomości należy wpisać: ZAJĄCZEK Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie o wygranej.
Komentarze...