Ruszyła przedsprzedaż biletów na Juwenalia Tarnowskie 2012
access_time 2012-05-12 14:58:00
Można już nabywać bilety na Piknik Studencki z koncertami Małpy, HiFi Bandy i Happysad. W trzech punktach przedsprzedaży zlokalizowanych na terenie całego miasta sprzedawane są bilety w cenie 10 zł.
Głównym wydarzeniem Juwenaliów Tarnowskich 2012 będzie Piknik Studencki z Festiwalem Piwa Al. Capone z Browarów Regionalnych w sobotę 19 maja, który tradycyjnie odbędzie się na stadionie KS "Błękitni" przy ulicy Piłsudskiego 32. Tego dnia na scenie zagrają: Reggeneracja, By Million Wires, Małpa, HiFi Banda, a jako gwiazda wieczoru wystąpi zespół Happysad. Studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej mają bezpłatny wstęp na Piknik Studencki (19 maja), na którym odbędą się koncerty muzyczne. Na pozostałych studentów oraz osób niestudiujących czekają bilety w cenie 10 złotych dostępne już w przedsprzedaży:
  • Sklep Al. Capone ul. Mościckiego 47
  • Sklep Al. Capone ul. Targowa 5
  • Gemini Park (ul. Nowodąbrowska 127), stoisko obok apteki
Organizatorzy proszą, w ramach możliwości, o zakup biletów w przedsprzedaży, by uniknąć kolejek przed wejściem na teren Pikniku Studenckiego. Bilety będzie można zakupić także bezpośrednio przed koncertem w kasie KS "Błękitni". W przedsprzedaży dostępne są także bilety na II Juwenaliowy Przedwieczór Kabaretowy (Kabaret Jesteś.MY, Stand-up Paweł Pałaszewski) w czwartek 17 maja. Bilety w cenie 10 zł oraz 5 zł (dla wszystkich studentów po okazaniu ważnej legitymacji studenckiej) do nabycia w Kasie Tarnowskiego Teatru im. L. Solskiego ul. Mickiewicza 4, od wtorku do piątku pokój nr 4 (w foyer) w godzinach: 9.00-17.00 tel. 14 688 32 87 Szczegóły dotyczące Juwenaliów Tarnowskich 2012 na: www.student.tarnow.pl oraz na portalu Facebook.
Komentarze...