DO WYGRANIA: 8 wejściówek do parku linowego Szara Sowa
access_time 2012-08-14 12:52:08
Park linowy Szara Sowa powstał w Zawadzie koło Tarnowa jesienią 2010 roku. Od tamtego czasu cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców regionu tarnowskiego i nie tylko. Mamy dla Was konkurs, w którym można wygrać wejściówki.
Dla lubiących dobrą i aktywną zabawę park oferuje możliwość pokonywania zamocowanych między drzewami tras linowych o różnym stopniu trudności. Dla dzieci i seniorów przygotowano łatwiejsze i niższe trasy zainstalowane na wysokości od 2 do 5 metrów nad ziemią - w skład tras wchodzi 9 przeszkód. Młodzież i dorośli mają do dyspozycji wymagającą większej sprawności trasę wysoką, która rozpięta jest między drzewami na wysokości od 5 do 15 metrów - ta trasa składa się z 11 przeszkód. Dla miłośników najmocniejszych wrażeń największą atrakcją będzie natomiast podnosząca poziom adrenaliny trasa zjazdowa. Składa się ona z trzech długich zjazdów, tzw. tyrolek, każda po około 150 metrów, z czego najwyższa znajduje się na wysokości 30 metrów. Przez cały czas pokonywania tras wszyscy nadzorowani są przez instruktorów. W bezpośrednim sąsiedztwie parku linowego Szara Sowa znajduje się park do gry w mini golfa Biały Królik z osiemnastoma stanowiskami do gry. Klienci Szarej Sowy otrzymają do końca sierpnia 10 proc. zniżkę na grę w mini golfa w Białym Króliku. Po pokonaniu tras klienci mogą odpocząć na Sowiej Polanie, gdzie można zapalić ognisko i miło spędzić czas na łonie natury z przyjaciółmi lub rodziną. Można tu również zorganizować niezapomniane urodziny, ognisko szkolne lub spotkanie integracyjne dla firmy. Szczegółowe informacje na temat oferty parku można znaleźć na stronie internetowej: www.szarasowa.pl
Do wygrania: 8 wejściówek do wykorzystania jednorazowo na trasie niskiej parku linowego Szara Sowa. Zasady: 1. Należy odpowiedzieć na pytanie: Proszę podać współrzędne geograficzne (GPS) pod którymi znajduje się park linowy Szara Sowa, podpowiedź znajdziecie na stronie internetowej: www.szarasowa.pl 2. Wysłać poprawną odpowiedź ze swoim imieniem, nazwiskiem, nr telefonu, na: konkurs@tarnow.net.pl w temacie wpisując: "Szara Sowa" Termin nadsyłania zgłoszeń: do 17 sierpnia 2012 r. (włącznie) Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie o wygranej. Spośród 139 zgłoszeń wylosowaliśmy osiem: Paulina T., Ewelina M., Marzena M., Konrad C., Maciej R., Tomasz K., Piotr M., Anna Sz. Gratulujemy!
Komentarze...