Komu "Babcia mówi pa pa"? (WYGRAJ BILETY DO TEATRU)
access_time 2012-08-15 16:37:39
"Babcia mówi pa pa" to spektakl familijnym w niebanalny i zabawny sposób poruszającym trudne tematy dorastania, odchodzenia oraz skrajnych postaw życiowych. Na deskach Teatru w Tarnowie już w niedzielę o godz. 18.00.
Główny bohater sztuki, Krzyś, nie mogąc pogodzić się z odejściem Babci - niczym Dante wyrusza w metafizyczną podróż, napotykając po drodze całą ferrię magicznych postaci: odrzucone zbuntowane zabawki, dzieci, które nie chcą dorosnąć i krainę zapomnianych mitycznych stworzeń. Krzysiowi podczas jego podróży towarzyszy wierny Komandos – zabawka, którą dostał od Babci, oraz głos sumienia - Stróż, który bacznie pilotuje podróż chłopca przez życie. Dodatkowym atutem spektaklu jest muzyka, grana na żywo, a skomponowana przez Piotra Klimka. Teksty piosenek napisała Malina Prześluga. Całości dopełni niezwykła, surrealna wizja plastyczna Katarzyny Proniewskiej - Mazurek. Wielopłaszczyznowy tekst i interpretacja sceniczna zapewnią dobrą zabawę nie tylko dzieciom, ale również opiekunom. Ta pełna dynamizmu bajka filozoficzna została napisana specjalnie dla Tarnowskiego teatru. Spektakl "Babcia mówi pa pa" Czas trwania: 100 minut Miejsce: Duża Scena, Tarnowski Teatr im. L. Solskiego Termin: 19 sierpnia (niedziela), godz. 18.00 Bilety: na spektakl dostępne są również przez internet. www.ekobilet.pl/tarnowski-teatr. Kup bilet - zabierz znajomych lub rodzinę do teatru! Rezerwacje biletów - tel. 14 688 32 87
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl - Tarnowski Teatr przygotował konkurs z wejściówkami na spektakl "Babcia mówi pa pa". Do wygrania zaproszenia na spektakl prezentowany w niedzielę 19 sierpnia o godz. 18.00. Każdy kto prześle na adres k.bogusz@teatr.tarnow.pl w terminie do piątku 17 sierpnia do godz. 16.00 swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. Zwycięzcy zostaną poinformowani SMS-owo o wygranej.
Komentarze...