Maciej Stuhr w kinie "Millennium" (KONKURS)
access_time 2012-12-03 13:48:02
Po projekcji filmu "Pokłosie" w reżyserii Władysława Pasikowskiego, gościem Łukasza Maciejewskiego, w jego autorskim cyklu, będzie Maciej Stuhr - aktor filmowy i teatralny, znany również z twórczości kabaretowej. Spotkanie odbędzie w środę, 5 grudnia w Kinie "Millenium" o godz 19.00.
Maciej Stuhr - aktor filmowy i teatralny, znany również z twórczości kabaretowej oraz udanych występów w roli konferansjera. Syn aktora i reżysera, Jerzego Stuhra. Urodził się 23 czerwca 1975 roku w Krakowie. Nie wiążąc swojej przyszłości z aktorstwem, najpierw wybrał studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim i dopiero jako magister psychologii zdecydował się rozpocząć naukę na Wydziale Aktorskim PWST w Krakowie (dyplom w 2003 roku). W 2004 roku otrzymał angaż w warszawskim Teatrze Dramatycznym. Zagrał m.in. w takich filmach jak: "O dwóch takich, co nic nie ukradli" (1999), "Chłopaki nie płaczą" (2000), "Poranek kojota" (2001), "Przedwiośnie" Filipa Bajona (nominacja do Orła), "Julia wraca do domu", "Glina", "Testosteron", "33 sceny z życia", "Obława". 5 grudnia w Kinie "Millenium" o godz 19.00 projekcja filmu "Pokłosie" w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Po projekcji spotkanie z aktorem - Maciejem Stuhrem. "Pokłosie" Reżyseria: Władysław Pasikowski Obsada: Maciej Stuhr, Ireneusz Czop, Zbigniew Zamachowski, Danuta Szaflarska Gatunek: dramat/thriller Czas trwania: 102 min Franciszek Kalina po latach emigracji przyjeżdża do Polski, zaalarmowany wiadomością, że jego młodszy brat popadł w konflikt z mieszkańcami swojej wsi. Po przyjeździe odkrywa, że przyczyną jest mroczna tajemnica sprzed lat. Skłóceni od lat bracia próbują dojść prawdy. Prowadzone przez nich śledztwo zaostrza konflikt, który przeradza się w otwartą agresję. Ujawniona tajemnica odciśnie tragiczne piętno na życiu braci i ich sąsiadów.
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy dwa podwójne zaproszenia na projekcje filmu "Pokłosie" w reżyserii Władysława Pasikowskiego i spotkanie z aktorem - Maciejem Stuhrem w środę, 5 grudnia w Kinie "Millenium" o godz 19.00 w Centrum Sztuki Mościce. Każdy kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl w terminie do wtorku, 4 grudnia swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W temacie wiadomości należy wpisać: "Maciej Stuhr" Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie o wygranej. Zwycięscy: Agnieszka D., Marek K. Gratulujemy!
Komentarze...