Mali pomocnicy, wielki efekt
access_time 2012-12-01 18:45:52
We współpracy z firmą Mebloart, kontynuujemy cykl porad związanych z zakupami akcesoriów meblowych oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Tym razem sprawdzimy, jak ułatwić sobie pracę w kuchni i zadbać o jej porządek.
Praktyczne akcesoria kuchenne ORGA-LINE ułatwiają pracę w kuchni i dbają o porządek. Za sprawą uchwytu na przyprawy, obcinarek do folii i pozostałych akcesoriów, wszystko znajduje się dokładnie tam, gdzie jest potrzebne. Po gotowaniu akcesoria można szybko odłożyć na miejsce. Dla porządku ORGA-LINE, który ponadto ładnie wygląda. Pełną ofertę można zobaczyć w LABORATORIUM KUCHENNYM firmy MEBLOART TARNÓW ul. Hodowlana 15 regionalnego autoryzowanego dystrybutora BLUM. Gładki rezultat – tylko z obcinarką do folii spożywczej ORGA-LINE
Folia spożywcza wyjmowana bez obawy przed sklejeniem – za pomocą naszej obcinarki do folii jest to dziecinnie proste. Tajemnicę stanowi wałek do naciągania folii. Po gładkim cięciu za pomocą nożyka folia jest gotowa do pakowania. Potem obcinarkę można włożyć z powrotem do szuflady. Do użytku w szufladzie lub na powierzchni blatu kuchennego.
Bezpieczne przechowywanie – w uchwycie na noże ORGA-LINE
Czy duże czy małe – w naszym uchwycie na noże znajdzie się miejsce aż dla 9 z nich. W ten sposób są one bezpiecznie przechowywane w szufladzie oraz łatwo dostępne. Uchwyt na noże można umieścić w zestawie ORGA-LINE.
Prezentowane w uporządkowany sposób – za pomocą uchwytu na przyprawy ORGA-LINE
Odpowiednia przyprawa zawsze w zasięgu ręki. W uchwycie na przyprawy ORGA-LINE pojemniki z przyprawami są bezpiecznie przechowywane. Mogą Państwo wyjąć cały uchwyt z szuflady i przenieść go na stół lub na miejsce gotowania. Nadaje się do przechowywania zarówno małych, jak i dużych opakowań z przyprawami.
Pięknie zorganizowane – w uchwycie na talerze ORGA-LINE
Jeden talerz na drugim: w uchwycie można umieścić aż do 12 talerzy, które są zabezpieczone przed rozbiciem czy przesuwaniem się w szufladzie. Dzięki uchwytom znajdującym się z boku wszystkie talerze można wyjąć jednocześnie i swobodnie przenieść – np. na stół lub do ogrodu.
Gładki rezultat – tylko z obcinarką do folii aluminiowej ORGA-LINE
Teraz folia aluminiowa ma swoje stałe miejsce: w obcinarce do folii. Dzięki temu cięcie jest proste i szybkie - bez nadrywania folii. Do użytku w szufladzie lub na powierzchni blatu kuchennego.
Pozwólcie się Państwo zainspirować i odkryjcie jeszcze więcej praktycznych rozwiązań ORGA-LINE dla ułatwienia pracy w kuchni.
ORGA-LINE na sztućce
ORGA-LINE na butelki i deski do krojenia
ORGA-LINE na sztućce robocze, noże i drobny sprzęt AGD ZAPRASZAMY DO MEBLOART TARNÓW ul. HODOWLANA 15 Czytaj także:
  • Uwaga na fronty!
  • Otwórz się na nowy trend w meblach kuchennych
  • Spędź 80 tys. godzin swojego życia w Nowym Stylu
  • Jazda próbna kuchni
  • Jak pięknie można mieszkać?
  • Akcesoria meblowe z dożywotnią gwarancją w salonie Mebloart
  • Uchwyty meblowe - jak znaleźć odpowiedni wzór?
  • Komentarze...