Otwarcie nowego klubu R16 (KONKURS)
access_time 2013-03-04 13:53:38
W sobotę, 9 marca, w piwnicach kamienicy przy Rynku 16 otwarte zostanie miejsce, którego głównym celem jest zapewnienie klientom najlepszej muzyki. Na dobry początek w R16 zagrają Kuba Sojka i Marcin Czubala. W oczekiwaniu na największe gwiazdy wieczoru zagra Meness i Viktor.
Oficjalnie otwarcie klubu R16 Termin: sobota, 9 marca 2013 r., godz. 20.00 Miejsce: Rynek 16, Tarnów Bilety: 15 zł (dostępne w Leprikon Irish Pub) Kuba Sojka to młody producent, live performer i muzyk pochodzący z Mysłowic, jeden z czołowych przedstawicieli polskiej sceny elektronicznej. Pierwsze eksperymenty muzyczne zaprezentował w 2007 roku pod pseudonimem Psi-Acoustic. Po dwóch latach nawiązał współpracę z legendarną wytwórnią z Detroit, Matrix Records, dla której nagrał muzykę w stylu detroit techno, deep house, acid house, minimal, tech-house i future jazz. Szeroki zakres umiejętności muzycznych Kuba prezentuje podczas niezwykle żywiołowych i dynamicznych występów na żywo. Publiczność docenia jego plastyczność muzyczną oraz umiejętność improwizacji. Regularnie prezentuje muzykę w polskich klubach i na festiwalach, coraz częściej można go również usłyszeć za granicą. Jego działalność muzyczna nie ogranicza się jedynie do występów. Za pomocą swojej twórczości chce zachęcić ludzi do szukania nowych brzmień oraz dobrej estetyki w muzyce. W 2012 roku, prezentując własne produkcje, prowadził wykłady na temat kreowania brzmienia oraz syntezy dźwięku podczas warsztatów Red Bull Music Academy Bass Camp w Warszawie, w tym samym roku również prowadził swoje własne, autorskie warsztaty w katowickim Rondzie Sztuki. Co wyróżnia Marcina Czubale od przeciętnego artysty techno? Częściowo fakt, że jest Polakiem i nie mieszka w Berlinie. Z pewnością też jego zaplecze i warsztat osadzony w muzyce klasycznej - w przeszłości wziął udział w ponad 300 koncertach i festiwalach. Jednak przede wszystkim jego własny i oryginalny styl. Z jednej strony osadzony w minimal house i techno, z drugiej zaś obudowany charakterystycznymi, zmysłowymi i pełnymi dynamiki aranżacjami i nowatorskimi dźwiękami. Największy blask w jego karierze przyniosła jednak współpraca z berlińską wytwórnią Mobilee, która rozpoczęła się równo w styczniu 2007 roku. W bardzo krótkim czasie, zaledwie po 6 miesiącach współpracy, wyszły 2 single - "Super Constellation" oraz "Octopus". Oba były dużym sukcesem i zaowocowały, kolejnym singlem "I Am You" w styczniu 2008 roku oraz albumem "Chronicles of Never" i zapowiadającym go singlem "Berolina".
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy dwa podwójne zaproszenie na oficjalnie otwarcie klubu R16, które odbędzie się w sobotę, 9 marca 2013 r. o godz. 20.00. Każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl w terminie do czwartku, 7 marca swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W temacie wiadomości należy wpisać: "R16" Zwycięzcy: Michał R., Anna S. Gratulujemy!
Komentarze...