O.S.T.R. i Hades w Tarnowie już 6 września (KONKURS)
access_time 2013-09-02 10:09:51
Już w piątek, 6 września, prawdziwa muzyczna uczta dla wszystkich miłośników hip–hopu. Jeden z najbardziej utytułowanych polskich raperów i mistrzów freestyle’u - O.S.T.R. wystąpi w Tarnowie na scenie usytuowanej na placu Delta Help (ul. Lwowskiej 197).
Data: piątek, 6 września, godz. 19.00 Miejsce: plac Delta Help, ul. Lwowska 197 Bilety: 25 zł (przedsprzedaż w sklepach Al. Capone) O.S.T.R., czyli Adam Ostrowski, to pochodzący z Łodzi raper i producent, posiadacz potężnego dorobku muzycznego. Na liście wykonawców, z którymi współpracował znajdują się m.in.: Emade, Tede, Fokus, DonGURALesko, Pezet, Vienio i Pelson. Jego ostatni album „Haos” nagrany z Hadesem, raperem reprezentującym HiFi Bandę, to pierwszy przypadek rapowego duetu w bogatej dyskografii artysty. W tym roku muzyk został jednym z dyrektorów artystycznych trasy koncertowej "Męskiego Grania". Potwierdzeniem, że Ostry to artysta z najwyższej, muzycznej półki będzie koncert w Tarnowie już w piątek, 6 września, na placu Delta Help przy ul. Lwowskiej 197. Rozpoczęcie o godzinie 19.00. Gościem specjalnym koncertu będzie raper HADES. Support zagrają Chmielu, Lajt, Gruby GM Familia oraz krakowska ekipa Fortyseven, a imprezę rozkręci DJ Kozak. Występy najbardziej znanych polskich raperów to nie wszystko, co czeka na was tego dnia. Specjalny występ taneczny w stylu hip-hop, oraz warsztaty taneczne przed koncertem zaprezentuje tancerz Rafał TITO Kryla - jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiej wersji telewizyjnego show „You Can Dance – Po prostu tańcz!” (I edycja – 2007 r.). Rafał to były uczeń Wade'a Robsona, TITO występował na największych scenach w Chicago, Nowym Yorku i Atlantic City. Bilety w cenie 25 zł do kupienia we wszystkich sklepach z alkoholem sieci Al. Capone. W dniu koncertu bilety będą dostępne w cenie 30 zł. Cena biletu w przedsprzedaży dla firm – 20,00 zł brutto.
Dla czytelników naszego Portalu mamy 2 podwójne zaproszenia na koncert Ostrego i Hadesa w Tarnowie (6 września). Wystarczy przesłać na adres konkurs(małpa)tarnow.net.pl swoje imię, nazwisko i numer telefonu. W temacie wiadomości należy wpisać "Ostry". Na zgłoszenia czekamy do 4 września do godziny 12.00. Odbiór wejściówek będzie możliwy w siedzibie redakcji.
Komentarze...