Z tej kategorii
W Tarnowie ruszy kino samochodowe. Kiedy pierwszy seans?

2020-05-25 Kultura

Wkrótce parking przy Arenie Jaskółka Tarnów zamieni się w kino samochodowe, znane z amerykańskich filmów. Pierwsze seanse zapowiedziane są na 10 i 11 czerwca (środa i czwartek).

Zespół KAC nagrał teledysk w klimacie horroru klasy B. Co sądzicie?

2020-05-24 Kultura

Muzycy hardrockowego zespołu KAC zaprezentowali teledysk do utworu „Bestia”. Sceny kręcone były w Tarnowie, a wideoklip utrzymano w konwencji horroru klasy B.

Nietypowy koncert Totentanz. Muzycy zagrali na dachu teatru dla ratowników medycznych

2020-05-23 Kultura

„Serce za serce” to nazwa minikoncertu, który zespół Totentanz nagrał na dachu Teatru im. Ludwika Solskiego, aby wesprzeć tarnowskie Pogotowie Ratunkowe. Transmisję można obejrzeć dziś o godz. 19 na oficjalnym fanpage’u grupy.

„Peryferie percepcji II” - wernisaż online wystawy Piotra Qkli Kukli

2020-05-15 Kultura

W sobotę 16 maja odbędzie się wirtualny wernisaż wystawy Piotra Qkli Kukli „Peryferie percepcji II”. Realnie wystawę będzie można zwiedzać od 19 maja w siedzibie BWA w Tarnowie.

Wystawa Piotra Bernackiego przypomina papieską pielgrzymkę do Tarnowa

2020-05-16 Kultura

Wirtualną wystawą "Napatrzenie" Piotra Bernackiego uczci Centrum Sztuki Mościce przypadającą 18 maja 100. rocznicę urodzin Karola Wojtyły. Reportaż składa się z licznych fotografii dokumentujących pobyt papieża w Tarnowie.

Tydzień Talentów odbędzie się... online

2020-05-11 Kultura

Tegoroczny Tydzień Talentów w niezwykłej odsłonie! Zarówno koncerty najstarszego kąśnieńskiego festiwalu, jak i warsztaty z mistrzami będą transmitowane prosto z Dworku Paderewskiego przez internet.

Nabór prac do VII Salonu BWA

2020-04-22 Kultura

Tarnowskie Biuro Wystaw Artystycznych zaprasza wszystkich twórców związanych z Tarnowem i regionem do udziału w siódmej już edycji wystawy środowiskowej Salon BWA Tarnów 2020.

Co oglądać w czasie epidemii? Rekomendacje Łukasza Maciejewskiego

2020-04-14 Kultura

Podobnie jak wszystkie inne kina w Polsce, również Kino Millennium udało się na przymusową kwarantannę. - Bardzo żałujemy, bo program mieliśmy opracowany na wiele tygodni do przodu, i zapewniamy że były to pozycje wspaniałe. Niestety, nie znamy dokładnej daty, kiedy ponownie uda się zaprosić Państwa do „Millennium”. - mówi Łukasz Maciejewski.