Z tej kategorii
Dwie tarnowianki w finale Pucharu Europy Juniorów we wspinaczce

2019-07-22 Sport

W sobotę, 20 lipca w na ściance wspinaczkowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie, odbył się Puchar Europy Juniorów we wspinaczce na czas. Najszybsi europejscy zawodnicy z kategorii junior młodszy, junior i młodzieżowiec dostarczyli nie lada emocji, uzyskując czasy zbliżone do tych, które na co dzień możemy oglądać podczas seniorskich pucharów świata.

Wspinaczkowy Puchar Europy Juniorów w Tarnowie

2019-07-18 Sport

W najbliższą sobotę, 20 lipca na ścianie wspinaczkowej w hali Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie odbędzie się druga edycja tegorocznego Pucharu Europy Juniorów we wspinaczce sportowej w konkurencji na czas. Honorowy patronat nad zawodami objął prezydent Tarnowa, Roman Ciepiela.

Małopolska Tour w Tarnowie

2019-07-16 Sport

Już za niespełna dwa tygodnie, w niedzielę 28 lipca w Tarnowie odbędzie się pierwsza z czterech, organizowanych przez Województwo Małopolskie, imprez rowerowych „Małopolska Tour”.

Kolarskie wyzwania na wojnickiej trasie Dare 2b MTB Maraton

2019-07-15 Sport

W niedzielę do Wojnicza zjechali pasjonaci sportów rowerowych. Odbył się tam maraton „Dare 2b MTB". W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 200 uczestników. Dla zawodników przygotowano ciekawe i urozmaicone trasy.

Janusz Kołodziej po raz czwarty mistrzem Polski

2019-07-15 Sport

Wczoraj na torze w Lesznie Janusz Kołodziej zdobył tytuł indywidualnego mistrza Polski. W biegu finałowym pokonał Bartosza Zmarzlika (truly.work Stal Gorzów) oraz Macieja Janowskiego (Betard Sparta Wrocław). Dla wychowanka tarnowskiej Unii jest to już czwarty tytuł mistrza kraju w trwającej już blisko dwadzieścia lat - od 2000 roku - karierze.

Mateusz Różański piąty w Mistrzostwach Europy

2019-07-12 Sport

Na piątym miejscu zakończył rywalizację w konkursie skoku w dal Mistrzostw Europy do lat 23, reprezentant AZS PWSZ Tarnów, Mateusz Różański. W zawodach rozgrywanych w szwedzkim Gavle, wychowanek trenera Jarosława Wałaszka osiągnął odległość 7.78 metra.

Mateusz Różański awansował do finału Mistrzostw Europy

2019-07-11 Sport

Mateusz Różański pewnie awansował do finału konkursu skoku w dal, odbywających się w szwedzkiej miejscowości Gavle, lekkoatletycznych Mistrzostw Europy do lat 23. Zawodnik AZS PWSZ Tarnów uzyskał we wczorajszych eliminacjach trzeci rezultat.

Zabierz dziecko na bezpłatne zajęcia piłkarskie

2019-07-10 Sport

Szkoła Podstawowa nr 20 w Mościcach zaprasza dzieci i uczniów w wieku 5 - 12 lat na bezpłatne zajęcia sportowe, które odbędą się na przyszkolnym boisku.