Z tej kategorii
Podczas budowy ogrodzenia natknął się na niewybuch

2020-02-18 Kronika 112

Mieszkaniec Ilkowic podczas budowy ogrodzenia wykopał fragment pocisku artyleryjskiego, pochodzącego prawdopodobnie z czasów I wojny światowej. Niewybuch z zapalnikiem bez ładunku wybuchowego znajdował się kilkanaście centymetrów pod powierzchnią ziemi.

Wezwał policjantów, bo chciał, by wypłoszyli dziki. Został ukarany mandatem

2020-02-18 Kronika 112

Mieszkaniec gminy Borzęcin został ukarany mandatem karnym za bezpodstawne wezwanie policjantów. Mężczyzna zadzwonił pod numer alarmowy, informując o napadzie z bronią w ręku. Gdy mundurowi przyjechali na miejsce okazało się, że żadnego napadu nie było...

Pożar sadzy w kominie. To mogło skończyć się tragedią

2020-02-17 Kronika 112

Policjanci z brzeskiej drogówki podczas patrolu zauważyli ogień wydobywający się z komina domu jednorodzinnego. Dzięki ich szybkiej reakcji nie doszło do rozprzestrzenienia się ognia i ewentualnej tragedii.

Kolizja z sarną w Lisiej Górze. Strażacy musieli wyciągać zakleszczone zwierzę spod samochodu

2020-02-17 Kronika 112

Martwe zwierzę oraz uszkodzony samochód osobowy to skutki niedzielnej kolizji w miejscowości Breń, w gminie Lisia Góra. Kierowca nie odniósł obrażeń.

Pijany kierowca zasnął na autostradzie, doprowadzając do groźnie wyglądającej kolizji

2020-02-17 Kronika 112

Nietypowe miejsce parkowania i odpoczynku wybrał sobie 52-letni mieszkaniec województwa lubelskiego. W sobotę około godziny 4 nad ranem, jadąc autostradą A4 w kierunku Rzeszowa, na wysokości Łętowic (484 km) zatrzymał swoją alfę romeo na prawym pasie ruchu i... zasnął.

Bus uderzył w latarnię i przewrócił się na bok. Kierowca zapatrzył się w nawigację

2020-02-13 Kronika 112

Chwile grozy przeżyli wczoraj wczesnym rankiem pasażerowie busa, powracający do swoich domów na Podkarpaciu z pracy na terenie Niemiec. Samochód zjechał z drogi, wylądował na poboczu i przewrócił się na bok.

Kompletnie pijana 54-latka wsiadła za kierownicę. Miała zakaz prowadzenia

2020-02-11 Kronika 112

Ponad 2 promile alkoholu w organizmie i aktywny zakaz prowadzenia samochodów miała 54-latka, którą zatrzymała policja w Szczucinie. Kobiecie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Podsumowanie weekendu na drogach regionu. Potrącenie rowerzystki i groźnie wyglądające dachowanie samochodu [WIDEO]

2020-02-10 Kronika 112

Jeden wypadek rowerzystki w Skrzyszowie oraz dachowanie samochodu w Mościcach - to najpoważniejsze zdarzenia drogowe mijającego weekendu w regionie tarnowskim. Ponadto policjanci zatrzymali 4 nietrzeźwych kierowców.