Z tej kategorii
Odsłonięto tablicę upamiętniającą rodzinę Spólników

2018-11-15 Wiadomości

W środę, 14 listopada, na ścianie dawnego Hotelu Polskiego przy ul. Dworcowej odsłonięto tablicę upamiętniającą konspiracyjną działalność rodziny Spólników, właścicieli hotelu.

Tarnowskie Wodociągi w narodowych barwach

2018-11-14 Wiadomości

Budynek siedziby spółki od stulecia odzyskania niepodległości jest podświetlony na biało-czerwono. - Chcieliśmy podkreślić znaczenie tej rocznicy w mieście, które odzyskało niepodległość jako pierwsze w kraju – tłumaczy prezes spółki dr Tadeusz Rzepecki.

Jednogłośna uchwała w sprawie Mieszkania Plus w Zakliczynie

2018-11-14 Wiadomości

Rada Miejska w Zakliczynie na sesji w październiku br. jednogłośnie podjęła uchwałę w sprawie przystąpienia do spółki celowej – MDR Zakliczyn z siedzibą w Warszawie w celu realizacji Rządowego Programu Mieszkanie Plus.

Nowy parking na 120 samochodów przy "starym" szpitalu

2018-11-13 Wiadomości

Na terenie szpitala im. E. Szczeklika powstał nowy parking na 120 samochodów.

Poszukiwani najlepsi małopolscy pracodawcy

2018-11-14 Wiadomości

Znasz pracodawców, którzy wiedzą, że inwestowanie w rozwój pracowników i wspieranie godzenia życia zawodowego z rodzinnym to najlepsza droga do osiągniecia sukcesu w biznesie? Nie czekaj i już dziś zaproponuj swojego kandydata do Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy. Zgłoszenia w kategoriach Małopolski Pracodawca Roku lub Osobowość Roku można wysyłać do 11 stycznia 2019 roku.

Akcja charytatywna na rzecz psów ratowniczych GOPR – „Przyjaźń Łączy – Wspólnie dla Zwierząt”

2018-11-13 Wiadomości

Do końca listopada potrwa tegoroczna edycja akcji charytatywnej „Przyjaźń Łączy – Wspólnie dla Zwierząt” na rzecz Fundacji GOPR. W ramach projektu w sklepach zoologicznych Maxi Zoo będzie można zakupić specjalną bransoletkę. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na wsparcie psów ratowniczych Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Akcja zakończy się 30 listopada lub z chwilą wyczerpania zapasów bransoletek.

Krajowe ćwiczenie RENEGADE-SAREX 18/II

2018-11-14 Wiadomości

W dniach 14-15 listopada 2018 r. (termin zapasowy 16 listopada 2018 r.) prowadzone będą ćwiczenia krajowe RENEGADE SAREX 18/II, których organizatorem jest Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych.

Wieczory Filozoficzne z ks. drem hab. Tadeuszem Pabjanem

2018-11-13 Wiadomości

Ośrodek Dialogu, Formacji i Misji Alegoria zaprasza na cykl czterech wykładów filozoficznych ks. dra hab. Tadeusza Pabjana. Wykłady te połączone są z możliwością zadawania pytań i dyskusją. Pierwszy z wykładów już w najbliższy piątek o godz. 19:00.