Z tej kategorii
PiS wskazał czterech "kandydatów na kandydata" w wyborach prezydenta Tarnowa

2018-02-21 Wiadomości

Niespodzianki nie było. W wąskim gronie czterech potencjalnych kandydatów na kandydata w wyborach prezydenckich w Tarnowie znaleźli się Ryszard Pagacz - przewodniczący Rady Miasta, Henryk Łabędź - prezes Zakładów Mechanicznych Tarnów, Piotr Wójcik - radny PiS oraz Janusz Gładysz - przedsiębiorca, do niedawna właściciel salonu samochodowego.

Wniosek o kasację wyroku Ryszarda Ścigały złożony

2018-02-21 Wiadomości

Obrońcy skazanego prawomocnie za korupcję byłego prezydenta Tarnowa złożyli wniosek o kasację wyroku do Sądu Najwyższego. Dla Ryszarda Ścigały to już ostatnia szansa na uniknięcie kary trzech lat bezwzględnego więzienia.

Policjanci zagrali dla chorej Julki

2018-02-20 Wiadomości

Za nami II Turniej piłki nożnej halowej o Puchar Przewodniczącego ZW NSZZ Policjantów województwa małopolskiego połączony ze zbiórką funduszy na rzecz Julki Więcek – córki tarnowskiego policjanta. Zebrano niemal 20 tys. złotych.

Ruszył nabór do tarnowskich przedszkoli

2018-02-21 Wiadomości

Rodzice tarnowskich przedszkolaków z placówek publicznych mogą już składać deklaracje o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego na kolejny rok szkolny. Mają na to czas do 28 lutego.

Łukasz Maciejewski nowym dyrektorem Festiwalu

2018-02-20 Wiadomości

Festiwal Grand Prix Komeda w Ostrowie Wielkopolskim ma nowego dyrektora artystycznego. Od tego roku funkcję tę objął tarnowski filmoznawca, krytyk filmowy i teatralny – Łukasz Maciejewski.

Janusz Yanina Iwański zagra z zespołem w CSM

2018-02-21 Wiadomości

Centrum Sztuki Mościce zaprasza na koncert, do którego idealnie pasuje kultowe zdanie z filmu "Rejs": "Lubimy słuchać melodii, które już raz słyszeliśmy". Zagra i zaśpiewa Janusz YANINA Iwański. Zabrzmią największe przeboje m.in.: Klenczona, Niemena, Grechuty, Nalepy. Impreza odbędzie się 3 marca, początek o godz. 18.

Stare Dobre Małżeństwo znów zagra w Tarnowie

2018-02-20 Wiadomości

Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza do Kina Marzenie 22 marca 2018 r. o 19:00 na nastrojowy, nostalgiczno-refleksyjny koncert zespołu Stare Dobre Małżeństwo. Bilety w cenie 60 zł dostępne są w przedsprzedaży on-line oraz w kasie kina Marzenie (Staszica 4).

Rozpoczynają się prace nad projektem rozbudowy wodociągu i kanalizacji w Pogórskiej Woli

2018-02-20 Wiadomości

Projekty pod nazwą „Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w m. Pogórska Wola-Żurawiniec- zad nr 9” oraz „Rozbudowa sieci wodociągowej w m. Pogórska Wola- Jodłówka- zad. nr 10”, weszły w etap dotyczący uzgadniania trasy.