Serwis letni

LATO 2017

Potańcówki w Rynku - Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza cykl roztańczonych spotkań na płycie tarnowskiego Rynku: 2 lipca, 6 sierpnia oraz 27 sierpnia. Od godziny 19:00 do 22:00.

Wakacyjne warsztaty teatralne - w tarnowskim Teatrze im. Ludwika Solskiego od 24 lipca do 3 sierpnia prowadzone będą zajęcia warsztatowe dla dzieci w wieku 8-14 lat. W trakcie warsztatów dzieci pod okiem profesjonalnych opiekunów będą mogły poczuć się zarówno aktorami jak i twórcami sztuk teatralnych.

 Wakacyjne spotkania z jogą przed BWA - w każdy czwartek o godzinie 19:00 od 21 czerwca do końca lipca w tarnowskim Parku Strzeleckim, tuż przed siedzibą Biura Wystaw Artystycznych odbywać się będą bezpłatne zajęcia jogi na trawie.

Basen na Górze św. Marcina otwarty przez całe lato - z basenu mogą skorzystać wszyscy zainteresowani w godzinach 10:00-19:00. Wstęp 6-10 zł, zniżki dla posiadaczy Karty Tarnowskiej Rodziny oraz Tarnowskiej Karty Miejskiej "Premium". Wstęp dla dzieci do lat 6 bezpłatny.

Wybierz pozycje z powyższego menu.
Gdzie pływać Wypad za miasto Turystyka rowerowa Turystyka piesza Parki i place zabaw Interaktywna mapa Wydarzenia Lato w mieście