Z tej kategorii
Pierwsze domowe sparingi tarnowskich siatkarek

2022-10-05 Sport

Przygotowujące się do rozgrywek Tauronligi (pierwszy mecz 29.10 z Pałacem w Bydgoszczy), siatkarki beniaminka - zespołu Roleski Grupa Azoty ANS Tarnów, rozegrały dwa mecze kontrolne z grającymi w tej samej klasie rozgrywkowej siatkarkami Legionovii. Mecze odbyły się we wtorek i środę w hali Arena Jaskółka Tarnów.

Zawody strzeleckie „O Srebrne Muszkiety 2022" – finał centralny

2022-10-05 Sport

W dniach od 3 do 5 października na strzelnicy LOK w Tarnowie przy ul. Krzyskiej odbył się 61. ogólnopolski finał zawodów strzeleckich „O Srebrne Muszkiety 2022". W finale centralnym wystąpiły drużyny, które zwyciężyły w eliminacjach wojewódzkich. Nasze województwo reprezentowała drużyna chłopców z XVI LO w Tarnowie.

Kolejne zwycięstwo tarnowskich szczypiornistów

2022-10-02 Sport

W piątej kolejce spotkań o mistrzostwo PGNiG Superligi piłki ręcznej mężczyzn, zespół Grupa Azoty Unia Tarnów zmierzył się przed własną publicznością z drużyną Sandra SPA Pogoń Szczecin.

Finał 28. edycji Pucharu Tarnowa MTB

2022-10-02 Sport

Za nami trzecia eliminacja, a tym samym wielki finał 28 Pucharu Tarnowa MTB - najstarszego cyklu zawodów w kolarstwie górskim w kraju. Tegoroczny finał odbył się w niedzielę, 2 października, na terenie Parku Biegowego „Marcinka". Zmagania finałowe poprzedziły wyścigi eliminacyjne, które odbyły się 12 czerwca i 31 lipca.

Piłkarze Unii Tarnów wrócili na Stadion Miejski

2022-10-01 Sport

W 10. kolejce spotkań o mistrzostwo III ligi piłki nożnej mężczyzn, drużyna ZKS Unia Tarnów po raz pierwszy w tym sezonie rozegrała mecz na Stadionie Miejskim w Tarnowie-Mościcach. Udało się to dzięki porozumieniu podpisanemu ze spółką żużlową, w którym strony ustaliły, że od tej pory będą współgospodarzami stadionu.

Szczypiorniści Grupy Azoty Unii Tarnów ulegli wicemistrzom kraju

2022-09-18 Sport

W trzeciej kolejce spotkań o mistrzostwo PGNiG Superligi piłki ręcznej mężczyzn, szczypiorniści Grupy Azoty Unii Tarnów po raz pierwszy w tym sezonie zaprezentowali się przed własną publicznością. Rywalem tarnowian był aktualny wicemistrz Polski, zdobywca trzeciego miejsca w Lidze Europejskiej – Orlen Wisła Płock.

Wysoka przegrana piłkarzy Unii

2022-09-18 Sport

W ósmej kolejce spotkań o mistrzostwo III ligi piłki nożnej mężczyzn, występujący w czwartej grupie zespół ZKS Unia Tarnów, podejmował na stadionie TOSiR przy ul. Piłsudskiego drużynę Chełmianki Chełm. Dotychczasowy bilans podopiecznych trenera Radosława Jacka to trzy zwycięstwa i cztery porażki.

Ogólnopolski Memoriał Zbigniewa Barnasia w piłce ręcznej juniorek młodszych. Puchar prezydenta Tarnowa pojechał do Zabrza

2022-09-18 Sport

Już po raz 13. szczypiornistki uczciły pamięć trenera, biorąc udział w Ogólnopolskim Memoriale Zbigniewa Barnasia w piłce ręcznej juniorek młodszych. O Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa oprócz gospodyń - MKS Pałac Młodzieży Tarnów - walczyły zespoły: SPR Olkusz, Akademia Handballu Ruch Chorzów, HC Husaria Lubliniec, SPR Pogoń 1945 Zabrze, Korona Handball Kielce.