KOMIS u JACKA

Sprzedaż samochodów używanych

KOMIS u JACKA

Sprzedaż samochodów używanych

Sprzedaż samochodów używanych

Odwiedzając nasz komis mają Państwo gwarancję profesjonalnej, fachowej i miłej obsługi. Przez wiele lat zdobywaliśmy doświadczenie w branży importu i zbytu samochodów używanych - co jest gwarancją satysfakcji zarówno dla naszego klienta, jak i dla nas. O renomie naszej firmy niech świadczy fakt, że prowadzimy swoją działalność nieprzerwanie od 16 lat.

O nas

Nasza firma rozpoczęła działalność w 2003 roku. Od początku istnienia nasz komis zajmuje się importem i sprzedażą samochodów używanych. Samochody sprowadzamy głównie z terenu Niemiec. W asortymencie posiadamy również samochody krajowe, osobowe, ciężarowe i dostawcze. W drodze rozliczenia - przyjmujemy również samochody naszych klientów.

Oferta

Oddaj auto w rozliczeniu

Decydując się na współpracę z nami mogą Państwo oddać swój pojazd w rozliczeniu. Korzystając z takiej możliwości załatwiają Państwo 2 sprawy jednocześnie: niejako sprzedaż aktualnego Państwa samochodu oraz wybór i zakup nowego pojazdu dla Państwa. Jesteśmy solidną, rzetelną firmą, o czym świadczyć mogą setki udanych komplementarnych transakcji kupna i sprzedaży samochodów w oparciu o zostawienie przez naszych klientów dla nas aktualnego samochodu w rozliczeniu.

Wycena aut

Zachęcamy naszych potencjalnych klientów do skorzystania z możliwości wyceny pojazdu. W parze z wyceną pojazdu idzie fachowa porada np. czy opłaca się inwestować pieniądze nadal w aktualny samochód, czy może bardziej korzystniejsze dla naszego klienta będzie zakup innego samochodu w kwocie określonej w procesie wyceny samochodu.

Auta na zamówienie

Zamawiając u nas samochód mają Państwo gwarancję rzetelnej porady oraz wyboru i sprowadzenia pojazdu np. z terenu Niemiec. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, które zdobywamy od 16 lat aż po dzień dzisiejszy - możemy pochwalić się setkami transakcji satysfakcjonujących dla naszych klientów. Niemieckie samochody są niezawodne, stosunkowo tanie i mają atrakcyjny wygląd.


Asortyment


Kontakt

Nasz komis mieści się w Pilźnie przy ulicy Legionów. Zapraszamy do kontaktu zarówno telefonicznego, mailowego, jak i osobistego.

Adres: 39-220 Pilzno, ul. Legionów, 39

Email: ujacka@tarnow.net.pl

Telefon: 604 484 491

lat: long: