Saturn Tarnów - ŁAZIENKA I KUCHNIA I SALON

Saturn Tarnów - ŁAZIENKA I KUCHNIA I SALON


Wiemy, jak trudno urządzić stylowe wnętrze. Wybór wzorów mebli, ustawienie ich pod odpowiednim kątem, dopasowanie kolorów ścian – czasami wydaje Ci się, że potrzeba na to wieków. Na szczęście trafiłeś do nas: wyposażenie wnętrz to nasza specjalność od lat. 

Skorzystaj z naszej oferty, a okaże się, że stworzenie wymarzonego salonu, łazienki czy kuchni jest łatwiejsze niż myślałeś. Zapraszamy!

O nas

Dysponujemy własnym, nowoczesnym salonem o łącznej powierzchni 1000 m², zlokalizowanym w Tarnowie przy ulicy Paderewskiego 4. Nasza oferta produktowa obejmuje kompleksowe wyposażenie łazienek, kompleksowe wyposażenie kuchni w tym meble kuchenne własnej produkcji, sprzęt AGD do zabudowy, zlewozmywaki granitowe, stalowe i ceramiczne, blaty kamienne i kompozytowe oraz armaturę kuchenną. W naszej ofercie znajdują się również meble wypoczynkowe renomowanych marek, a także stoły i krzesła.


Oferta

Łazienka

W naszej ofercie znajdziesz wszystkie elementy, bez których nie obędzie się funkcjonalna łazienka. Poznaj nasze propozycje i urządź łazienkę od A do Z!


Kuchnia

Piękna i wygodna kuchnia to serce całego domu i mieszkania. Nasi specjaliści pomogą ci zaprojektować i wykonać kuchnie najlepiej dopasowaną do ciebie i twoich upodobań. Wszystko co znajdziesz na projekcie możesz kupić u nas a wybór producentów mamy szeroki.

Salon

Salon - to tam spędzasz każdą wolną chwilę w swoim domu. Dlatego salon powinien być wygodny i odzwierciedleniem Ciebie i domowników tak aby czas w nim spędzony był czystą przyjemnością.

Zamów projekt wnętrza

Twoje mieszkanie może wyglądać dokładnie tak, jak sobie wymarzysz. Nasz zespół to grupa doświadczonych projektantów – projektowanie wnętrz nie ma przed nami żadnych tajemnic. Pomożemy Ci wykorzystać przestrzeń i urządzić ją tak, by zachwycała stylem oraz funkcjonalnością. Wysłuchamy wszystkich Twoich uwag i zaaranżujemy pomieszczenie, byś o nic nie musiał się martwić.


Asortyment


Kontakt

F.H.U. "SATURN" Sp.J.
ul. Paderewskiego 4
33-100 Tarnów

NIP: 873-020-45-93

Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek: 8.30 - 17.45
sobota: 8.30 - 13.00

Kontakt

nr tel.:  +48 14 655 32 02
fax.:      +48 14 655 32 02

Dział KUCHNIA

nr tel.:  570 210 021

  • Adres: 33-100, ul. Paderewskiego 4

  • Email: krzysiek@saturn-tarnow.pl

  • Telefon: 14 655 32 02

lat: long: