SATURN - łazienki

SATURN - łazienki

Nasza firma powstała w 1992 roku jako jedna z pierwszych firm w Tarnowie zajmujących się wyposażeniem łazienek. Z biegiem czasu nasz asortyment powiększył się również o meble kuchenne, meble wypoczynkowe oraz stoły i krzesła do salonu, kuchni i jadalni.

o nas

Dysponujemy własnym, nowoczesnym salonem o łącznej powierzchni 1000 m², zlokalizowanym w Tarnowie przy ulicy Paderewskiego 4. Nasza oferta produktowa obejmuje kompleksowe wyposażenie łazienek, kompleksowe wyposażenie kuchni w tym meble kuchenne z Wolsztyńskiej Fabryki Mebli, sprzęt AGD do zabudowy, zlewozmywaki granitowe niemieckiej firmy Blanco, armaturę kuchenną. Meble wypoczynkowe marki BIZZARTO, stoły, krzesła, ławy, sypialnie, komody firmy Mikołajczyk Meble. Oświetlenie do salonów oraz łazienek marki MAXlight. Tapety flizelinowe.

oferta

Łazienka

Oferujemy szeroki asortyment najlepszych producentów sprzętu i wyposażenia łazienkowego. Jeżeli remontujesz łazienkę lub budujesz dom na nowo to zapraszamy do współpracy. Przeprowadzimy cię przez wszystkie kroki w podróży do wymarzonej łazienki: od projektu, konsultacje, dobór wyposażenia aż po wykonanie.

Kuchnia

Piękna i wygodna kuchnia to serce całego domu i mieszkania. Nasi specjaliści pomogą ci zaprojektować i wykonać kuchnie najlepiej dopasowaną do ciebie i twoich upodobań. Wszystko co znajdziesz na projekcie możesz kupić u nas a wybór producentów mamy szeroki.

Salon

Salon - to tam spędzasz każdą wolną chwilę w swoim domu. Dlatego salon powinien być wygodny i odzwierciedleniem Ciebie i domowników tak aby czas w nim spędzony był czystą przyjemnością.

kontakt

F.H.U. "SATURN" Sp.J.
ul. Paderewskiego 4
33-100 Tarnów

NIP: 873-020-45-93

Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek: 8.30 - 17.45
sobota: 8.30 - 13.00

Kontakt

nr tel.:  +48 14 655 32 02
fax.:      +48 14 655 32 02

Dział KUCHNIA

nr tel:.:  570 210 021