Powrót Krasnoludków w Teatrze Solskiego (KONKURS)
access_time 2014-05-11 10:31:44
Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie przygotował na dzisiaj, 11 maja, o godz. 16.00, spektakl pt."Powrót Krasnoludków" w reż. Zinaida Zagnera. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs w którym są do wygrania zaproszenia.
Data: Niedziela, 11 maja o godz. 16:00 Miejsce: Tarnowski Teatr Cena biletu: Bilety: 30 zł(normalny) 20 zł(ulgowy) Krasnoludki to postacie nie tylko z bajek Walta Disneya, ale także z naszej, polskiej literatury. Ponad 100 lat temu ukazała się baśń Marii Konopnickiej „O krasnoludkach i o sierotce Marysi”, w której pojawiło się liczne grono sympatycznych skrzatów. Co by było, gdyby dawno temu jakaś tajemnicza postać przypadkowo uśpiła kilku krasnali, którzy po stu latach obudziliby się współcześnie, w dzisiejszym Tarnowie? Taki jest punkt wyjścia w spektaklu „Powrót krasnoludków”, w którym autorka, a zarazem reżyser i scenograf w jednej osobie - Zina Zagner, opowiada o perypetiach obudzonych po stu latach krasnali. Zagubione w dzisiejszym świecie, uczą się korzystania z techniki XXI wieku, spotykają na swojej drodze Kota – rezydenta mieszkania w jednym z bloków w naszym mieście, poznają także sprawczynię całego zamieszania – Wróżkę, która niechcący uśpiła naszych bohaterów i pomaga im w oswojeniu współczesności. "Powrót krasnoludków" to inicjatywa aktorska adresowana do dzieci w wieku od 3 do 10 lat, które będą nie tylko widzami, ale także aktywnymi uczestnikami wydarzeń. Oczywiście, świetnie będą bawić się też rodzice, którzy towarzyszyć będą maluchom na przedstawieniu „Powrót krasnoludków”.
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy podwójne zaproszenia na spektakl pt: "Powrót Krasnoludków". Każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl, swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W temacie wiadomości należy wpisać: "Powrót Krasnoludków".
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A