Siatkarki niepokonane we własnej hali! (FOTO)
access_time 2014-11-24 09:44:10
W ósmej kolejce spotkań o mistrzostwo II ligi piłki siatkowej kobiet, siatkarki Grupy Azoty PWSZ Tarnów wygrały 3:1 (25:8, 25:16, 23:25, 25:20) z zespołem San Pajda Jarosław.
Tarnowianki przed tym spotkaniem zajmowały 4 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 12 punktów, natomiast rywalki z Jarosławia plasowały się na miejscu piątym gromadząc 9 punktów. Mocno skoncentrowane siatkarki z Tarnowa dominowały od samego początku spotkania, rozpoczynając je od prowadzenia w pierwszym secie 4:0. Systematycznie powiększały swoją przewagę nad rywalkami i zakończyły set wynikiem 25:8. Podobnie wyglądała druga odsłona meczu, którą siatkarki z Tarnowa wygrały 25:16. Jedynie w trzecim secie rywalki z Jarosławia podjęły równorzędna walkę i wygrały go 23:25. W ostatniej części spotkania tarnowianki kontrolowały wynik i po dobrej grze wygrały 25:20 i całe spotkanie 3:1. Najlepszą zawodniczką meczu została Aleksandra Kaczyńska (libero). Do walki tarnowskie siatkarki zagrzewał zaopatrzony w transparenty ze zdjęciami, klub kibica z Zespołu Szkół Niepublicznych Stowarzyszenia Siódemka w Tarnowie. W przerwach spotkania kibice mogli podziwiać tancerki ze Studia Tańca „Honorata” z Tarnowa. Kolejny mecz siatkarki Grupy Azoty PWSZ Tarnów rozegrają w Wieliczce 29 listopada. FOTO: Tomasz Schenk