Rejestracja kibiców przedłużona przed czwartkowym meczem z Falubazem (AKTUALIZACJA)
access_time 2015-08-04 08:07:40
Falubaz Zielona Góra będzie kolejnym rywalem Unii Tarnów w rozgrywkach PGE Ekstraligi. Po zwycięstwie w Winnym Grodzie Jaskółki stają przed szansą zdobycia trzech punktów. Spotkanie miało status "meczu podwyższonego ryzyka", ale policja zmieniła wczoraj zdanie. Zachowano jednak obowiązek rejestracji w systemie identyfikacji.
w związku z dużym zainteresowaniem ŻSSA Unia Tarnów wydłużyła czas na rejestrowanie się w systemie identyfikacji kibiców. Można to zrobić dziś, jutro oraz w czwartek - przy zakupie biletów. Lepiej nie zostawiać tego jednak na ostatnią chwilę. - Jeśli ktoś chce zarejestrować się w czwartek, prosimy o wcześniejsze przybycie na stadion. Osoby, które nie zdążyły się wcześniej zarejestrować mogą to zrobić w kasach biletowych podczas przedsprzedaży lub w dniu meczu - mówi prezes ŻSSA Unia, Łukasz Sady. Przedsprzedaż wraz z możliwością rejestracji
  • we wtorek (4.08) i środę (5.08) w kasie nr 10 (od strony parku) w godzinach 9-19. Sprzedaż biletów wraz z możliwością rejestracji w dniu zawodów:
  • od 9 – kasa nr 10 (od strony parku)
  • od 15:30 – pozostałe kasy (2 i 3 - od strony dworca), (6, 7 - za sektorem gości) oraz (10 i 11 - od strony parku) Nie będzie otwartych kas biletowych za pierwszym łukiem. Otwarcie bram stadionu: 15:30. Ceny biletów na pojedynek z Zieloną Górą: Trybuna główna – 50 zł Pozostała część stadionu (normalny) – 35 zł Pozostała część stadionu (ulgowy) – 25 zł Program A4 – 8zł Obowiązują karnety! Bilety ulgowe przysługują: emerytom, rencistom, dzieciom powyżej 7-go roku życia, młodzieży szkolnej oraz studentom do 25-go roku życia (rocznik 1991) za okazaniem odpowiedniego dokumentu poświadczającego do ulgi, dzieci do lat 7 wstęp za darmo. Informujemy, że każda uprawniona do biletu ulgowego osoba będzie musiała poświadczyć możliwość korzysta z ulgi odpowiednim dokumentem (legitymacja szkolna, studencka itp.). Będzie to bezwzględnie sprawdzane przy wejściu na stadion! Osoby, które nabyły bilety na pierwotny termin meczu oraz te które posiadają voucher Okocimia muszą wymienić je na bezpłatną wejściówkę w kasie biletowej. Zniesienie statusu "podwyższonego ryzyka" oznacza, że na stadionie będzie sprzedawane piwo. Informujemy, iż park maszyn dla Kibiców po zakończonych zawodach będzie zamknięty. Prosimy także o nie blokowanie bramy wjazdowej do parku maszyn. W związku z tym, że w tym sezonie, podobnie jak w poprzednich latach przed zawodami przeprowadzana jest próba toru prosimy kibiców o wcześniejsze przybycie na stadion. Start do pierwszego wyścigu punktualnie o 18:00. Próba toru: 17:30. Prezentacja: 17:45. Pierwszy bieg: 18:00. Awizowane składy SPAR Falubaz Zielona Góra 1. Grzegorz Walasek 2. Krzysztof Jabłoński 3. Andreas Jonsson 4. Jarosław Hampel ZZ 5. Darcy Ward 6. Alex Zgardziński Unia Tarnów 9. Martin Vaculik 10. Artur Mroczka 11. Kenneth Bjerre 12. Leon Madsen 13. Janusz Kołodziej 15. Ernest Koza.
  • Komentarze...
    testststs 10,2,9,1,A