Jest więźniem własnego ciała, czyli co w prasie piszczy
access_time 2015-08-07 09:27:15
Potrójne szczęście w Pawęzowie. Parking będzie gotowy już jesienią. Podróżnik z przygodami - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
W dzisiejszym numerze Gazety Krakowskiej można przeczytać m.in. o tym
  • Potrójne szczęście w Pawęzowie. Chcieli córeczkę, wyszły trojaczki! Benita i Adam Kiwiorowie mieli do tej pory jednego synka - Benjamina. Marzyła im się jeszcze córeczka, ale za jednym zamachem urodziło im się trzech chłopaków i to niepodobnych do siebie. Nataniel jest największy, a jednocześnie najbardziej płaczliwy z całej trójki. Z kolei Maurycy to prawdziwy ideał. W ogóle nie płacze i nie awanturuje się. Przez większość czasu śpi, budząc się jedynie co 2-3 godziny po to, aby wypić mleko z butelki. Gabriel - trzeci z "muszkieterów", jak nazywa trojaczki ich mama, łączy w sobie cechy charakteru pozostałych braci. Początkowo mieli nosić imiona: Kacper, Melchior i Baltazar na cześć Trzech Króli, gdyż to właśnie na początku stycznia, kiedy obchodzone jest święto mędrców, Benita i Adam Kiwior dowiedzieli się, że najprawdopodobniej będą mieć troje dzieci.
  • Jest więźniem własnego ciała. Rodzina walczy o jego zdrowie Daniel Patyk z Tarnowa zapadł na bardzo rzadką chorobę, która przykuła go do łóżka.Szansą dla 33-latka na to, by powstrzymać jej rozwój jest kosztowne leczenie za granicą. Choroba spadła na nich jak grom z jasnego nieba. 33-letni Daniel Patyk z Tarnowa był okazem zdrowia. Nigdy na nic się nie uskarżał. - Gdy tego dnia wychodził do pracy, jak zwykle był uśmiechnięty - wspomina pani Małgorzata, żona pana Daniela. - To się stało, gdy wrócił do domu. Zaczął mieć ogromne problemy z oddychaniem. Pojechaliśmy więc szybko do szpitala - wspomina. W dzisiejszym numerze Tygodnika Miasto i Ludzie można przeczytać m.in. o tym:
  • Parking będzie gotowy już jesienią Trzypoziomywy parking, wraz z zatoczka autobusową, "czyli Park&Ride" zlokalizowany przy dworcu PKP buduję się bez żadnych opóźnień. Aby skorzystać z parkingu, będzie potrzebny bilety na pociąg lub komunikację miejską. Na parkingu będzie dostępnych 340 miejsc. Ponadto na zewnątrz, przy budynku będą jeszcze dodatkowe miejsca postojowe dla rowerów i motocykli - 10 dla motocykli i 25 dla rowerów.
  • Podróżnik z przygodami Sztuka znanej w całym mieście tarniny i popularnego kwiatu paproci. poznaje historię naszego miasta i zachwyca się wynalazkami Szczepanika. Mowa o "Egzogalaktycznym podróżniku", opowieści, która właśnie się maluje na murach sąsiadujących z Pałacem Młodzieży. Autor malunku już od samego rana przelewa swoją wizję muralu na ściany. Więcej szczegółów w dzisiejszych numerach Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
  • Komentarze...