DO WYGRANIA: 5 wejściówek do Parku Rozrywki Szara Sowa (KONKURS)
access_time 2015-09-08 08:46:46
Wakacje za nami, pozostałe słoneczne dni warto spędzić w Parku Rozrywki Szara Sowa w Zawadzie koło Tarnowa. W tym roku poza trzema trasami parku linowego, klienci Parku mają możliwość skorzystania z nowych atrakcji: strzelania do tarcz z łuku i z replik broni (Air Soft Gun).
Najmłodszych ucieszy jazda elektrycznymi quadami, pluszowymi konikami Ponycycle oraz kolorowe, dmuchane zjeżdżalnie. Początek roku szkolnego, to także doskonała okazja do organizowania ognisk szkolnych i wycieczek integracyjnych w Parku Rozrywki Szara Sowa. Szczegółowe informacje na temat oferty parku można znaleźć na stronie internetowej: www.szarasowa.pl
Do wygrania: 5 wejściówek do wykorzystania jednorazowo na trasie niskiej parku linowego Szara Sowa. Zasady: 1. Należy odpowiedzieć na pytanie: Jaki jest najwyższy zjazd tyrolski na trasie zjazdowej w Szarej Sowie? Podpowiedź znajdziecie na stronie internetowej: www.szarasowa.pl. Nagrodzimy pięć pierwszych poprawnych odpowiedzi. 2. Wysłać poprawną odpowiedź ze swoim imieniem, nazwiskiem, nr telefonu, na: konkurs@tarnow.net.pl w temacie wpisując: "Szara Sowa" Termin nadsyłania zgłoszeń: do 11 września 2015 r. (włącznie)
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A