"Piękna Lucynda" zainauguruje XIX Ogólnopolski Festiwal Komedii Talia (KONKURS)
access_time 2015-09-19 09:06:49
Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie przygotował na dzisiaj (sobota), o godz. 20:00, spektakl pt. "Piękna Lucynda" w reż. Eweliny Pietrowiak. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs w którym są do wygrania zaproszenia.
Data: Sobota, 19 września o godz. 20:00 Miejsce: Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie (Duża scena) Komedia muzyczna. Tryskający komizmem i dowcipem pastisz błahej i naszpikowanej morałami komedyjki obyczajowej "Natręci" Józefa Bielawskiego. Autor tekstu Marian Hemar, obdarzony wyjątkowym talentem językowym satyryk, tłumacz i poeta, zaprasza widzów do arystokratycznego świata XVIII-wiecznej Warszawy. Młoda wdowa Lucynda ma dwóch adoratorów- podupadającego finansowo Hrabiego Adama oraz bogatego Magnata Faworskiego. Mężczyźni starają się o rękę Lucyndy, prześcigają się w uwodzeniu jej i obdarzają licznymi podarunkami. Którego z panów poślubi Lucynda? Błyskotliwe piosenki i pełna humoru fabuła, wyraziste postaci i nowoczesna oprawa muzyczna oraz wizualna pomogą widzom w podróży z XXI wieku w rzeczywistość arystokratycznych intryg. Zobacz także: W sobotę rusza Talia 2015 (PROGRAM).
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy podwójne zaproszenia na spektakl pt. "Piękna Lucynda" Każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl, swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu podwójnych wejściówek. W temacie wiadomości należy wpisać: "Piękna Lucynda". Partner Główny Festiwalu TAURON Polska Energia, Mecenas Gali Finałowej Grupa Azoty, Sponsor nagród indywidualnych Tikkurila Polska S.A. Projekt współfinansowany z Budżetu Miasta Tarnowa
Komentarze...